ALMMA 82 Lubartów

Puchar Polski Wschodniej MMA i BJJ

Termin i miejsce zawodów:
16 maj 2015 r.
Lubartów – Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki
ul. Chopina 6

Dziękujemy za możliwość organizacji tak dużej rangi zawodów w Lubartowie. Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy waszych oczekiwań. Była to pierwsza większa impreza w naszym mieście więc na pewno za rok poprawimy wszelkie błędy i postaramy się o jeszcze lepsze nagrody dla zawodników.

Podziękowania również dla wszystkich zawodników startujących na ALMMA 82 w Lubartowie, Krzyśka Rosy i Krystiana Grzejszczaka za świetny Super Fight, Marcina Helda za poświęcony czas oraz oczywiście dla wszystkich sponsorów, bez których te zawody nie doszły by do skutku.

Emil Lech

Młodzieżowy Klub Sportowy „Lubartów”, Gladio

 

Klasyfikacja generalna

1. MKS SAMBO CHEŁM 4 x złoto – 4 x srebro – 3 x brąz
2. GKS Górnik Łęczna – MMA 4 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
3. Dziki Wschód 3 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
4. Gladio 3 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. Forca Dęblin 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kijańczuk Rafał (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Prokopiuk Kamil (Lubelski Klub Karate Kyokushin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Sokołowski Brunon (Akademia Holistyczna) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ptasiński Robert (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kijańczuk Rafał (MKS SAMBO CHEŁM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kępka Artur (Forca Dęblin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Stańkowski Adrian (MKS SAMBO CHEŁM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kuna Konrad (Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kułakowski Michał (Gladio) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wrzosek Przemysław (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Soroczyński Michał (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pień Tymoteusz (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szymański Bartłomiej (MKS Kalina Lublin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pawlik Marcin (SK Kickboxing Kielce) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kasprzak Grzegorz (Alliance) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Just Kacper (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zając Krzysztof (FABRYKA SPORTU CHEŁM) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Borchashvili Kemran (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zdunek Michał (Forca Dęblin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Trzeciak Damian (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pawlik Artur (Forca Dęblin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jakubowski Wiktor (Herkules Łęczna) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pawlik Maciej (K.O.Fight Club Łuków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stańkowski Karol (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Kołdej Szymon (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ziemichód Karol (Alliance) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Fechner Sebastian (Harnaś Group Sandomierz ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mika Piotr (Herkules Łęczna) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Buda Marcin (Ryoku Dojo) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Żuchnik Wojciech (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lipski Jakub (Alfa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Poliszczuk Kostia (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Soroczyński Michał (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sobczuk Damian (FABRYKA SPORTU CHEŁM) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wyszomirski Nazar (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Wrzosek Przemysław (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Szyszka Marcin (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Marcinek Damian (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kozak Patryk (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gnieżdżiło Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wasilewski Mateusz (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czernikarz Bartosz (FABRYKA SPORTU CHEŁM) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Tapałaj Diana (MKS SAMBO CHEŁM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Albrecht Magda (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kasner Paula (FABRYKA SPORTU CHEŁM) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Tapałaj Diana (MKS SAMBO CHEŁM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szoda Marlena (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów