ALMMA 83 Oborniki Śląskie

Puchar Dolnego Śląska MMA i BJJ

 

Termin i lokalizacja:

17. 05. 2015 r. (sobota)

Oborniki Śląskie

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Szkoła Walki Drwala 4 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. Octagon Team 2 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
3. TS Wisła Kraków 3 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Rio Grappling Ostrów Wlkp 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria OPEN

1. Augustyniak Benjamin (ELITARNI MMA TEAM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wiwatowski Kewin (Kokoro Grudziądzki Klub Kyokushin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Bartoszewicki Maksymilian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Galiński Maciej (Sako Gdańsk) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Stelmach Nitaj (UKS Taekwon-do Gryf ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Stec Łukasz – JD (Junior Dzerżoniów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Doleżał Ernest (Wolf Boi-Team Jiu-Jitsu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Krzaczyński Sebastian (Gladiators Kick-boxing) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bińkowski Łukasz (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Adriańczyk Tobiasz (Team 13 Bełchatów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kaliciński Maciej (Contender Kamienna Góra ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Rzeźnicki Kacper (Rio Grappling Club Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Miszczak Patryk (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Spoida Damian (Kempo Bushido Ruda Śląska ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria OPEN

1. Sporek Marcel (Contender Kamienna Góra ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krzyżaniak Maciej (MMA Solo Namysłów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bigos Mateusz (Rio Grappling Club Krotoszyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bator Maciej (TS Wisła Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Janeczek Kamil (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szady Artur (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mazajczyk Michał (Rio Grappling Club Krotoszyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kaszubowski Krzysztof (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rudzki Patryk G.T. (Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Sołtysiak Mariusz (Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Herman Piotr (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gazurek Szymon (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mencel Kacper (Rio Grappling Club Oława ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Morgiel Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Koczan Michał (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Gąsiorek Maciej (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gabrysiak Rafał (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Zinchenko Artem (TS Wisła Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Majchrowski Konrad (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Koziorzębski Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Siekirka Kamil (ELITARNI MMA TEAM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Drańczarek Michał (Rio Grappling Club Krotoszyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krata Dominik (Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowakowski Kamil (Bebson Gold Team Bielawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Psiuk Dawid (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wędzik Adrian (Horda MMA Wałbrzych) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Smaga Jacek (Dybol Team Zabrze) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Motyka Jakub (TS Wisła Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Malinowski Daniel (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Matejko Szymon (TS Wisła Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
1. Chudzik Ireneusz (Walka Gniezno) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Zygmunt Weronika (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dróżdż Katarzyna (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Baczyńska Natalia (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów