Puchar Polski MMA 2015

ALMMA 84 Sochaczew

 

Termin i miejsce zawodów: 31 maja 2015 – niedziela
hala sportowa MOSiR – ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew

 

 

 

 

Klasyfikacja drużynowa

1. Fight Club Bytom . 3 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
2. GKS Górnik Łęczna – MMA 3 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz
3. Hunter MMA 3 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Arrachion MMA Iława 3 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
5. Arrachion Olsztyn 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
6. Fighting Division Bydgoszcz 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
7. Radomski Klub Taekwon-do 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
7. Nastula Club 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
9. GLKS Nadarzyn 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
10. Warszawskie Centrum Atletyki 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Michalak Paweł (Husaria Drutex)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Piątkowski Szymon (GLKS Nadarzyn)
2. Lubański Szymon No Limit Toruń (No Limit Toruń)
3. Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze )
2. Nowicki Arkadiusz (Gracie Barra Łódź)
3. Tutkowski Piotr (Husaria Drutex)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn)
2. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn)
2. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn)
3. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Ptasiński Robert (Dziki Wschód)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Orkowski Michał (Hunter MMA)
2. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Szyszko Sebastian (Nastula)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Grabowski Patryk – SPP (Sporty Walki Piotrków)
2. Szlęzak Kamil (Brawler Końskie)
3. Prus Maciej (Highlander Team)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Chaberek Piotr (Arrachion Olsztyn)
2. Głodkowski Michał (Hunter MMA)
3. Nowikow Jakub (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kaczmarek Bartosz (Nastula Club)
2. Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno)
3. Opaliński Piotr (GLKS Nadarzyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Gęsiarz Michał (Nastula Club)
2. Dyrka Adam (Fight Club Bytom )
3. Bukowski Jakub (Spartakus Team Zakopane)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Szczepański Sławomir (Hunter MMA)
2. Góral Łukasz FB (Fightman)
3. Kozelan Jakub (Gracie Barra Łódź)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Modrzski Błażej (Arrachion Mrągowo)
2. Chowaniec Krzysztof (Spartakus Team Zakopane)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława )
2. Rygier Marcin (No Limit Toruń)
3. Tarnowski Łukasz (Nastula Club)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman)
2. Czaja Kamil (Dexters Team)
3. Just Kacper (Dziki Wschód)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Braciszewski Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz)
1. Apola Wiktor (Spartakus Team Zakopane)
3. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz)
3. Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Klonowski Dawid (MMA Team Ełk)
2. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Skrzypiec Artur (Armia Dęblin)
2. Mikucki Marcin (Arrachion Olsztyn)
3. Wiśniewski Michał  (Underground MMA Elbląg)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Nowaczewski Bartosz (Fighting Division Bydgoszcz)
2. Rychwalski Patryk (Brak klubu)
3. Pawlak Kamil (Brak klubu)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Rogacki Dawid (Gold Team Polska)
2. Bieryło Marcin (Vera Fight Club)
3. Krysiński Sebastian (LKSW Tajfun)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Krawczyk Artur (Brawler Końskie)
2. Skowyra Sławomir (Brak klubu)
3. Jasiuczenia Hubert Dexters (Dexters Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława )
2. Libowicz Adam (Spartakus Rzeszów)
3. Lipowski Bartosz (Brawler Końskie)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wasilewski Mateusz (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Siwiński Łukasz (Brak klubu)
3. Ciolak Mateusz (Arrachion MMA Iława )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria OPEN

1. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn)
2. Pledziewicz Teodor (No Limits Złotoria)
3. Jersak Aleksander (FIT.MASTER ZELÓW)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bińkowski Łukasz (Fight Club Bytom .)
2. Matej Mikołaj (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława )
2. Skrzek Marcin (Cross Fight Radom)
3. Kamiński Grzegorz (NKSW BASTION )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Oleś Maciej (No Limit Toruń)
2. Borowiec Paweł (Bushi Toruń)
3. Kowalski Dominik (Nastula Club)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Miszczak Patryk (Fight Club Bytom .)
2. Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów)
3. Popiel Michał (Fightman)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód)
2. Stępień Kamil – FCB (Fight Club Bytom .)
3. Pośpiech Mateusz (Arrachion MMA Iława )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Gurtowska Marta (Hunter MMA)
2. Szuster-Górska Zofia (Highlander Team)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Korzeń Dajana (Brak klubu)
2. Gujwan Hanna (UKJ Millenium Rzeszów )
3. Pawlak Magdalena (Gracie Barra Łódź)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 kg

1. Sobczyk Agnieszka (Akademia Sportów Walki Jasło)
2. Karwowska Kinga (UKS WILK GRAJEWO )
3. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. FA (Spartakus Rzeszów)
2. Borkowska Paulina (Bambero Team Wyszków)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Wiśniewska Monika (Brak klubu)

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .)
2. Jędrysiak Natalia (Bambero Team Wyszków)