ALMMA 51 Sochaczew

MISTRZOSTWA POLSKI ŚRODKOWEJ


Sobota 14.12.2013

Turnieje:
PIERWSZY KROK
JUNIOR
KADET
VIET BOXING
BJJ

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team
2. Cross Fight Club
3. Fightman
4. MMA PIASECZNO.
5. Puławy Koks Gym

Ranking mężczyzn

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Chmielewski Adam (S4 Fight&CrossGym)
2. Dybowski Mateusz (Okniński )
3. Kondziołka Dominik (Kong Sao)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Dobijański Sebastian (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Wróbel Szymon (MMA Łowicz)
2. Zaniewicz Adrian (Okniński Team )
3. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman)
2. Kwiczala Rafał (Octagon Team )
3. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman)
2. Staniszewski Bartek (MMA Team Ełk)
3. Pindelski Patryk (MMA Team Ełk)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Jaros Martin (Octagon Team )
2. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team )
3. Ptasiński Robert (Dziki Wschód)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Świerad Rafał (Bellator Warszawa)
2. Czarkowski Adrian (K. S. W. Włocławek )
3. Frąk Mateusz (Cross Fight Radom)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Wszołek Maciek (GLKS Nadarzyn)
2. Durka Tomasz (MMA PIASECZNO.)
3. Marciniak Szymon (United Gym)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom)
2. Durka Damian (MMA PIASECZNO.)
3. Rosiński Michał (Alliance)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Pezda Michał (Octagon Team )
2. Siorak Aleksander (Octagon Team )
3. Mizura Łukasz (Puławy Koks Gym)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Celej Krzysztof (Cross Fight Radom)
2. Cieślar Jakub (Octagon Team )
3. Skonieczny Adrian (Vera Fight Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Szcześniak Emil (MMA PIASECZNO.)
2. Wiączek Maciej (LKSW Tajfun)
3. Bogacki Gabriel (Cantrum Sportów Walki Płock)