ALMMA 51 Sochaczew

MISTRZOSTWA POLSKI ŚRODKOWEJ


Sobota 14.12.2013

Turnieje:
PIERWSZY KROK
JUNIOR
KADET
VIET BOXING
BJJ

 

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 2 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
2. Cross Fight Club 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. Fightman 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. MMA PIASECZNO. 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Puławy Koks Gym 1 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Chmielewski Adam (S4 Fight&CrossGym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dybowski Mateusz (Okniński ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kondziołka Dominik (Kong Sao) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dobijański Sebastian (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Wróbel Szymon (MMA Łowicz) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zaniewicz Adrian (Okniński Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kwiczala Rafał (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Staniszewski Bartek (MMA Team Ełk) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pindelski Patryk (MMA Team Ełk) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Jaros Martin (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ptasiński Robert (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Świerad Rafał (Bellator Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czarkowski Adrian (K. S. W. Włocławek ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Frąk Mateusz (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Wszołek Maciek (GLKS Nadarzyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Durka Tomasz (MMA PIASECZNO.) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Marciniak Szymon (United Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Durka Damian (MMA PIASECZNO.) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rosiński Michał (Alliance) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Pezda Michał (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Siorak Aleksander (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mizura Łukasz (Puławy Koks Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Celej Krzysztof (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Cieślar Jakub (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Skonieczny Adrian (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Szcześniak Emil (MMA PIASECZNO.) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wiączek Maciej (LKSW Tajfun) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bogacki Gabriel (Cantrum Sportów Walki Płock) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów