Mistrzostwa Polski MMA 2014

MISTRZOSTWA POLSKI MMA 2014


Organizatorzy:
Amatorska Liga MMA
Viet Boxing Poland
Żyrardowski Klub Sportowy Thien Long

Termin i miejsce zawodów
14 grudnia 2014 r.
96-300 Żyrardów, ul. Jodłowskiego 25/27

 

Klasyfikacja generalna

1. Arrachion Olsztyn 4 x złoto – 5 x srebro – 0 x brąz
2. Octagon Team 4 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
3. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Cross Fight Radom 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. Armia Dęblin 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
6. Szkoła Walki Drwala 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. GKS Górnik Łęczna – MMA 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. Gracie Barra Łódź 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
9. Spartakus Rzeszów 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
9. Fight Team MMA Brodnica 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria OPEN

1. Bresinski Jakub(KSW Nokaut Kościan) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jachimowski Alan Sako(Sako Gdańsk) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lozze Łukasz(Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Bobrowski Michał(Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Giera Wojtek(Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pohnke Adrian(Mad Dogs Gdynia) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kęsik Cezariusz(Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Świder Arkadiusz(Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Błeszyński Adrian (Sportowe Zagłębie ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Szaja Paweł(Ju Jitsu Kobudo Lubsko) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sanecki Rafał(Fenix Warszawa ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czajkowski Alan(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wawrzyczek Tomasz(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mazaiło Paweł(Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Hamdan Rami(Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Drążek Artur(Viet Vo Dao Bydgoszcz) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chyczewski Michał(Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Baran Sławomir(Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wikłacz Jakub(Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tkaczyk Dominik(Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Gawron Piotr(Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nikiel Mariusz(Team Janiak ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Orkowski Michał(Hunter MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Chałaśkiewicz Marcin(KSW Triumfator) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wojdat Michał(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Podskok Rafał(Grappling Team Mława ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Ziemecki Nikodem(Armia Dęblin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Fankulewski Jan(Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Floriańczyk Damian – S4(S4 Fight&CrossGym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tokarz Przemek(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Murzyn Paweł(Okniński Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Siwiec Łukasz M(Marga SFG Radom ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Głąb Mateusz(Wrox Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dyrka Adam (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Blesiński Norbert(Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Mikołajewski Oliwier(Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kareta Dawid(Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Błażejewski Adrian(UKJ Millenium Rzeszów ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kabiesz Kamil Octagon(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Stefaniak Paweł(Mad Dogs Gdynia) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Góral Łukasz FB(Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria OPEN

1. Ponder Tomasz(Berserkers Team Kętrzyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chmielewski Adam(S4 Fight&CrossGym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Górniak Denis(”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Leśko Bartosz(Mad Dogs Gdynia) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ziółko Mikołaj(Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pułanecki Damian(Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zaniewicz Adrian (Okniński Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Legierski Mateusz – OT_C(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jaroński Sebastian(Copacabana Konin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Musioł Michał(Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Karwowski Paweł(Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Żak Adrian(GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Durka Daniel(Bellator Warszawa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Majdan Błażej(Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szydłowski Maciej(Fighting Division Bydgoszcz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kościński Patryk(MMA Tora Giżycko) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Trytek Michał(Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jędrusiak Karol SWD(Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kaczmarczyk Patryk(Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Ozga Jakub(RKSW Puncher Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Frąk Mateusz(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Cybulski Marek(Fight Team MMA Brodnica) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Małecki Ariel(Fight Team MMA Brodnica) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Leśniczuk Jarosław(Copacabana Warszawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Data Michał(Fightclubs4) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Ambroziak Przemysław(Academia Gorilla) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rawski Sebastian(Klub Walki Grappler) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wołosz Damian(Armia Dęblin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Bąk Gerard BK(Brawler Końskie) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kępa Mateusz(LKSW Tajfun) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kujtkowski Dawid(MMA Trójmiasto) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Rdzanek Michał(Marga SFG) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Żurowski Karol Cross FC(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pospiszył Adrian(FIT.MASTER ZELÓW) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kunciak Rafał(Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Romański Piotr(Armia Dęblin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Budniewski Patryk(Arrachion MMA Iława ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Rola Aleksandra(GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Misiarz Joanna(Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Spyra Żaneta(UKS Ronin ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Kiełbus Justyna(S4 Fight&CrossGym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kuniszyk Zuzanna(Fight Academy Bydgoszcz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Milczarek Aleksandra(Ankos Zapasy Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kózka Joanna(Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jendrasik Kinga(Fight Fabric ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów