Mistrzostwa Polski MMA 2012

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMIN i MIEJSCE ZAWODÓW:
15-16 grudnia 2012
Hala Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego
ul. Grunwaldzka 33/35
Toruń

 

Klasyfikacja generalna

1. Fightman 5 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
2. Okniński Team 2 x złoto – 3 x srebro – 3 x brąz
3. Arrachion Olsztyn 2 x złoto – 0 x srebro – 5 x brąz
4. Silesian Cage Club 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. ACT 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
6. Lutadores Nysa 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
7. Gracie Barra Łódź 1 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Soboń Mateusz (RGC Extreme Fighters Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nyga Przemysław (Gameness Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szmańda Tomasz (No Limits Janikowo) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Kapsa Łukasz (Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mroczek Artur (Okniński Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bagiński Bogusław (Akademia Sarmatia Gdański) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Chyrek Bartosz (Mad Dogs Gdynia) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pukalski-Pukała Paweł (BOI TEAM WROCŁAW ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Księżniak Konrad (Arrachion Nidzica ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Langer Alan (Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skibiński Daniel (MMA Ostrów Wielkopolski) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pawlak Artur (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kowalewicz Jakub (Ziomek Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grudniewski Patryk (Fighters Factory) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kreft Jacek (Mad Dogs Gdynia) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Janicki Mariusz (Wrox Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mutaev Abumuslim (TNT Kobyłka) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Forysiak Kamil (Copacabana Łódź ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Stolarski Łukasz (Lutadores Nysa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Baron Kamil SCC (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Opoński Marcin (Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szewczyk Rafał (United Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Szmajda Łukasz (No Limit Toruń) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skarzyński Damian (Kohorta Poznań) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tarnowski Marcin (Lutadores Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ewald Klemensd (MMA Team Tczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Muszyński Bartosz (Armia Polkowice) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Skibniewski Damian (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Jelonek Dominik (No Limits Janikowo) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Michalski Michał (Rio Grappling) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Iwanowski Mateusz (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Browiec Przemysław (Okniński Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Świrydowicz Łukasz (Okniński Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Górecki Łukasz (Gracie Barra Toruń) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bernard Jan (Nastula Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Dybski Mateusz (FightLab Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Jaworski Marcin (Akademia Sarmatia Gdański) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Biniecki Adrian (Husria Włocławek) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Antoszewski Mateusz (Fighting Division Bydgoszcz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Haczkiewicz Sylwester (RGC Extreme Fighters Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Szaflarski Kevin (K1 Nowy Targ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szmyd Patryk (Extreme Fighters Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gurzanowski Darek (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szczodrowski Piotr (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Edelbiev Khazbi (ACT) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wolski Mariusz (Arrachion Dobre Miasto) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Brandys Paweł (Oświęcimski Klub MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Zając Jakub (Fighters Factory) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Topa Benjamin (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pacholak Dominik (Mad Dogs Gdynia) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Michalski Sebastian (RGC Extreme Fighters Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Murzyn Paweł (Okniński Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kołtoń Patryk Gracie Barra Łódź (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Koziorzębski Kacper (Rio Grappling) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czoska Sebastian (Gladio) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Lis Szymon (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Stepanyan Armen (ACT) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Dominik (Drysdale Jiu Jitsu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kiełek Paweł (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Mil Marcin (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Łacek Michał OCT (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bieranowski Adrian (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Suchocki Przemysław (Okniński Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gdowski Darek (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Wesołowski Wojciech (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Maciaszek Dawid – DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Piątek Damian (Underground MMA Elbląg) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ksepka Kamil (Okniński Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ostrowski Michał (Berserkers Team Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Sopata Marcin (Lutadores Nysa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pawlik Mateusz (Fighter Lębork) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kozłowski Hubert (Gladio) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Milanowski Paweł (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Gajda Dawid (Drysdale Jiu Jitsu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wójcik Kamil (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Orczykowski Daniel (Gameness Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Jabłoński Marcin (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kareta Dawid (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Przybysz Sebastian (Fight Pit) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bąk Patryk (Arkadia Kalisz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borowy Magda (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Borowy Magda (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wardzińska Beata Octagon Cieszyn (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Borowy Magda (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bogowicz Magda (Lutadores Nysa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Włodarczyk Kornelia – BT (Boi Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów