ALMMA 31 Żyrardów

Mistrzostwa Polski Centralnej

 

Termin i miejsce zawodów:

24 listopada 2012
96-300 Żyrardów, ul. Jodłowskiego 26/28 Hala MOSiR

 

 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tokaj Adam(Hunter MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kowalewicz Jakub(Ziomek Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sieradzan Krzysztof(Hunter MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Forysiak Kamil(Copacabana Łódź ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Lozze Łukasz(Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Fryzowski Michał(Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sudoł Bartłomiej(Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Należyty Zbigniew(Jissen MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szubartowski Sebastian(Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Dzierżawski Krzysztof(United Gym Aleksandrów Łódzki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chłopek Adam(Copacabana Kielce) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bęben Krzysztof(Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Woroniecki Łukasz(Hunter MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szymański Mateusz GLKS Nadarzyn(GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jankowski Michał(MMA Płock) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Knap Marcin(Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rymut Michał(Copacabana Kielce) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wieczerza Sebastian(GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Surowaniec Wojciech(Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dachaev Samad(Okniński Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Banasiak ” Banan” Grzegorz(Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Miller Sylwester(Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czuba Andrzej(GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Błachnio Krzysztof(Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Gdowski Darek(Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Szklarczyk Jakub(GLKS Nadarzyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kaczmarczyk Adrian (Hunter)(Hunter MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Soldaev Magomed(GLKS Nadarzyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ofiarowicz Michał(Ronin Ruda Śląska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Dubiela Patryk(Drysdale Jiu Jitsu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Akhmadov Shakh-Magomed(Okniński Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Majewski Dawid(GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Szczepaniak Kamil(Fight Fabric ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Dulkowski Przemysław(Ronin MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Porębski Sebastian(Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Stepanyan Armen(ACT) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pudełek Gabriel(Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czuj Paweł(Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Borowy Magda(Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Suchy Anna(Ronin Ruda Śląska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do57 kg

1. Wawer Wiola(Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów