ALMMA 30 Sochaczew

Mistrzostwa Polski Wschodniej

Termin i lokalizacja:

4 listopada 2012 r.

Hala MOSiR ul. Olimpijska 3, 96 – 500 Sochaczew

Klasyfikacja generalna

1. Dragon Fight Club Sochaczew
2. Fightman
3. Nastula Club
4. Okniński Biała Podlaska
5. ACT
5. Okniński Team

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kaczyński Piotr(Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Mroczek Artur(Okniński Team )
2. Ślusarczyk Tomasz(Nastula Club)
3. Stusiński Jacek(Nastula Club)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Sanecki Grzegorz(Nastula Club)
2. Przybysz Łukasz(Brak klubu)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Dziubecki Daniel(Nastula Club)
2. Hucało Jakub(Nastula Club)
3. Szymajda Hubert(Okniński Biała Podlaska)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mierzejewski Mateusz(Fight Academy Ostrołęka)
2. Lamprycht Kamil(Copacabana Konin)
3. Ciesielski Albert(Copacabana Warszawa)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Lozze Łukasz(Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Szewczyk Rafał(United Gym)
3. Fryzowski Michał(Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Chaber Mariusz(Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Maciaszek Dawid – DFC(Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Osiecki Kacper(Husaria Mława)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Arczewski Amadeusz(United Gym)
2. Krakowiak Artur(United Gym)
3. Gawęda Patryk(Puławy Koks Gym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Hołowenko Marek(United Gym)
2. Bartosik Marcin(Eko Różanka Pankration Team)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tarłowski Patryk(Puławy Koks Gym)
2. Solarz Sebastian(Okniński Biała Podlaska)
3. Pruszko Paweł(Okniński Łomża)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Gryc Dawid(Szogun Combat Club )
2. Krupa Wojciech(Głowno Fight Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Choma Kamil(Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa)
2. Rychter Łukasz(Kaito Stalowa Wola)
3. Błachnio Krzysztof(Kaito Stalowa Wola)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena(Okniński Biała Podlaska)
2. Kiljan Izabela(Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Gdowski Darek(Fightman)
2. Chmielewski Adam(S4 Fight&CrossGym)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Kowalski Michał Garwolin(Ośrodek Sportów Walki w Garwolinie)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Edelbiev Khazbi(ACT)
2. Szalast Kacper ACT(ACT Aquila Competition Team Warszawa)
3. Marek Paweł(Copacabana Warszawa)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Pietrzyk Jan(Gwardia Warszawa)
2. Zaraś Kacper(Gwardia Warszawa)
3. Flis Patryk(Kaito Stalowa Wola)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wróbel Szymon(MMA Łowicz)
2. Piętka Sebastian(Okniński Biała Podlaska)
3. Dziak Paweł(Fightman)
3. Maj Kamil(Bellator Warszawa)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Porębski Sebastian(Fightman)
2. Jaroński Sebastian(Copacabana Konin)
3. Kurowski Jakub(Okniński Łomża)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Stepanyan Armen(ACT)
2. Surdyn Patryk(Black Horse MMA Łomża )
3. Czuj Paweł(Szkoła Walki Drwala)

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do57 kg

1. Wawer Wiola(Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Borowy Magda(Fightman