ALMMA 29 Bochnia

Mistrzostwa Polski Południowej MMA i BJJ

 

Termin i lokalizacja:
27 października 2012 r.
Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

 

Klasyfikacja generalna

1. Fightman  3 x złoto – 0 x srebro – 3 x brąz
2. Octagon Team  2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
3. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała  2 x złoto – 1 x srebro – 4 x brąz
4. Dybol Team Zabrze  3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. UKS Barbakan  2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Wieczorek Adam (Spartan Chorzów)

2. Dutkiewicz Szymon (Kame House Sei-Budokai)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kaźmierczuk Dariusz Emers Team (Emers Team)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Gacek Stanisław (UKS Barbakan)

2. Wiencek Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Hodor Daniel (MMA Wariors Zabrze )

2. Kulig Łukasz (Lutadores Wrocław)

3. Bula Oliwier (Silesian Cage Club)

3. Szydłowski Michał (Spartan Chorzów)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Baran Sławomir (Octagon Team )

2. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Baron Kamil SCC (Silesian Cage Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Borowski Łukasz (ELITARNI MMA TEAM )

2. Kalata Marcin (Spartakus Team Zakopane)

3. Kamiński Bartłomiej (Ryoku Dojo)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Sablik Mateusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Siwiec Rafał (Spartakus Rzeszów)

3. Wesołowski Wojciech (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)

3. Wodecki Przemysław (BOA Wodzisław Śląski)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Brandys Paweł (Oświęcimski Klub MMA)

2. Witos Łukasz (Spartakus Team Zakopane)

3. Bednarz LL Łukasz (LL Team Rzeszów)

3. Labus Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów)

2. Sieczka Łukasz (Kaito Stalowa Wola)

3. Macura Piotr (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kołoczek Paweł (Octagon Team )

2. Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów)

3. Wojciechowski Kamil (Spartakus Team Zakopane)

3. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)

2. Gustab Adam (Grappling Kraków)

3. Koźlik Kamil (Silesian Cage Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Sypulski Marcin (Dybol Team Zabrze)

2. Wójcik Piotr (Grappling Kraków)

3. Rzeszutek Marcin (Spartakus Rzeszów)

3. Stachura Artur (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Szaflarski Kevin (K1 Nowy Targ)

2. Muskał Aleksander (Combat Team Dębica)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki )

2. Czerski Tomasz (Berserkers Venganza Racibórz)

3. Kania Adrian (Emers Shidokan )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Miśkowiec Maciej (UKS Barbakan)

2. Młynarski Daniel (Grappling Kraków)

3. Radwan Dawid (Fightman)

3. Sobiech Michał – SWD (Szkoła Walki Drwala)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tarulli Christian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Szamota Jakub (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Blezień Krystian (Combat Team Dębica)

3. Dulkowski Przemysław (Ronin MMA)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

2. Faruga Bartłomiej (Black Devils Czechowice Dziedzice)

3. Giertler Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Ankes Jakub (Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Ryszczyk Tomasz (Dybol Team Zabrze)

2. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team )

3. Mazurek Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Pudełek Gabriel (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Borowy Magda (Fightman)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Goc Katarzyna (Fightman)

2. Ślepaczuk Sandra (Gold Team Polska)