ALMMA 32 Żyrardów

Puchar Mazowsza

 

Termin i lokalizacja

9 lutego 2013 r.

Hala sportowa „Aqua” ul. Jodłowskiego 25/27, Zyrardów

 

Klasyfikacja generalna

1. Kaito Stalowa Wola 3 x złoto – 4 x srebro – 1 x brąz
2. Arrachion Olsztyn 4 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. Okniński Biała Podlaska 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. LL Team Rzeszów 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Fightman 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Patryk (Mataleo Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czuba Sebastian (Berserkers Team Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Świderski Łukasz (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ślepowroński Oskar (TNT Kobyłka) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Głowacki Piotr (Berserkers Team Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Celiński Paweł (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rzepnicki Piotr (Emers Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Świgoń Mateusz (Wojownik Warszawa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tatarek Mateusz (Spartakus Mielec) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tokaj Adam (Hunter MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dela Adrian (URSO Fight Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kałuża Marta (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Skrobucha Mateusz (Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borowski Łukasz (ELITARNI MMA TEAM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Wawrzyn Wojciech (Judo-MMA Suwałki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Świercz Adam (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lewandowski Adam (TNT Kobyłka) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Żywalewski Łukasz (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sobieszek Grzegorz (Academia Gorilla) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Nowocień Karol (Viet Boxing Poland) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sieczka Łukasz (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Borowski Miłosz (BOI TEAM WROCŁAW ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krawczyk Piotr LL Team Rzeszów (LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rybak Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Błachnio Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szurgot Bartłomiej (Triumfator Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sobkowiak Mateusz (Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Korzenecki Mateusz Viet Boxing Poland (Viet Boxing Poland) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Świętek Mateusz (Ronin Ruda Śląska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Kaczmarczyk Adrian (Hunter) (Hunter MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Domin Dominik (Ronin Ruda Śląska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Czubak Jacek (Marga SFG) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Świetliński Alan (The Pride of MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kamczyk Krzysztof (Ju-Jitsu Tygrys Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Wołodkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skreptan Mateusz (LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Niewęgłowski Bartłomiej (Wojownik Warszawa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tokarski Adam (LL Team Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mucha Michał (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bereda Arek (Mataleo Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Porębski Sebastian (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Marczak Łukasz (Lao Mai Orzysz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wójcik Kamil (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lodzik Jan (LKSW Tajfun) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kałuża Marta (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów