ALMMA 33 Sochaczew

Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

Termin i lokalizacja

10 marca 2013 r.

Hala MOSiR ul. Olimpijska 30, 96-500 Sochaczew

 

Klasyfikacja generalna

1. Arrachion Olsztyn 6 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
2. Fightman 1 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
3. Puławy Koks Gym 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
4. Okniński Biała Podlaska 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Okniński Łomża 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
6. Dragon Fight Club Sochaczew 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Herbuś Łukasz (United Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Matyjaszek Marcin (Puławy Koks Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Tomasik Damian (United Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Świercz Adam (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Piątkowski Szymon (GLKS Nadarzyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Łukomski Zbigniew (WSGK Kutno) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ślepowroński Oskar (TNT Kobyłka) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rakowski Piotr (Legia Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rogóż Patryk (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Skupień Damian (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kowalewicz Jakub (Ziomek Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krajewski Michał (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Hucało Jakub (Nastula Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Forysiak Kamil (Copacabana Łódź ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szmigielski Damian (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Bandrowski Marcin (Lutadores Opole) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Jankowski Piotr (Akad.Hol) (Akademia Holistyczna) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wiśniewski Adam Rocha Team (Rocha Team Poland) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Kopij Filip (Rio Grappling Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Morawski Kamil (Lutadores Kluczbork) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Maciaszek Dawid – DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Fic Tomasz (Lutadores Kluczbork) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Różnicki Adrian (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Michalak Karol (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rajca Daniel (Fight Division Inowrocław ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wysocki Krzysztof (Black Horse MMA Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jakubiec Tomasz (Bastion) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kania Adam (MMA Wariors Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Gryc Dawid (Szogun Combat Club ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołek Marcin (Akademia Holistyczna) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Seroczyński Mateusz (MMA Team Tczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Vardanyan Gevorg (Marky Mark) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Juracki Piotr (MMA Team Tczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karczmarczyk Adrian (Hunter MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ponder Tomasz (Berserkers Team Kętrzyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jenek Kamil Fightman (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Wołodkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Topa Benjamin (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Graczewski Paweł (Lao Mai Orzysz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kiełek Paweł (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kowalski Kacper Gracie Barra Łódź (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Perka Dawid (United Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mil Marcin (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kurowski Jakub (Okniński Łomża) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Piątek Michał (Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Bieranowski Adrian (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kęszycki Paweł (Berserkers Team Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Włodarczyk Kornelia – BT (Boi Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wawer Wiola (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kiljan Izabela (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borowy Magda (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów