ALMMA 34 Rzeszów

Puchar Podkarpacia

 

Termin i lokalizacja

23 marca 2013 r.

Hala ROSiR Rzeszów

 

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 2 x złoto – 5 x srebro – 4 x brąz
2. LL Team Rzeszów 3 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz
3. Kaito Stalowa Wola 4 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
4. Fightman 4 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Grappling Kraków 3 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Rogóż Patryk(Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gajewski Krzysztof(Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rogóż Patryk(Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Sasiński Marcin – GK(Grappling Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bunio Maciej(Karate Kyokushin Nowa Deba) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Laba Karol(Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Sudoł Bartłomiej(Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kiszka Tomasz(GRACIE BARRA RZESZÓW) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pelc Damian(LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Rzeszutek Tomasz(LL Team Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szupernak Jakub(LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Hamułka Witold(LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Igielski Krzysztof(Grappling Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rozwadowski Karol(Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kluz Piotr(Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kudła Łukasz(Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lassota Rafał(Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kamiński Paweł(LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tokarski Adam(LL Team Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dziadek Łukasz(Oświęcimski Klub MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kiper Artur(Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Węgrzynowski Krzysztof(Ryoku Dojo) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bielak Radosław(Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Surowaniec Wojciech(Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Miller Sylwester(Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wójcik Piotr(Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stochla Waldemar(Ryoku Dojo) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Gdowski Darek(Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Skreptan Mateusz(LL Team Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kłeczek Michał(LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kachno Przemysław(Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Lichończak Mikołaj(Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ryzner Kamil(Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Grabka Szymon(Copacabana) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kolman Patryk(Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bielecki Damian(Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bartyński Piotr(Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wójcik Kamil(Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Puchalski Grzegorz(Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Karcz Krzysztof(Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara(Fight Team Kraków ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kiljan Izabela(Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Kałuża Marta(Grappling Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów