ALMMA 35 Wrocław

Puchar Polski Zachodniej MMA i BJJ

 

Termin i lokalizacja:

7 kwietnia 2013

Hala AWF przy ul. Paderewskiego 35 we Wrocławiu

Organizator: K.S. WROXGYM WROCŁAW TOMASZ SKÓRKOWSKI

 

Klasyfikacja generalna

1. BOI TEAM WROCŁAW 3 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Fightman 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Octagon Team 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. Lutadores Opole 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
5. Vera Fight Club 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Mliński Piotr (MMA Czarni Słupsk ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kuliński Mateusz (MMA Czarni Słupsk ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Olesiuk Michał (Lutadores Opole) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Siudziński Michał (Muay-thai Jarocin ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Świątek Jakub (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rosiński Adrian (Rio Grappling) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Drobina Dawid (Lutadores Opole) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pukalski-Pukała Paweł (BOI TEAM WROCŁAW ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Miszkiewicz Rafał (Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kopera Łukasz (Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Michalski Michał (Rio Grappling) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mosingiewicz Leszek (Rio Grappling) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szulakowski Grzegorz (MMASolo Namysłów ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mosingiewicz Alexander (Rio Grappling Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Bereźnicki Mateusz (Rio Grappling Mateusz Bubin ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kulig Łukasz (Lutadores Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Aleksiewicz Artur (Puncher Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Stolarski Łukasz (Lutadores Nysa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Borowski Łukasz (ELITARNI MMA TEAM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Baran Tomasz (Rio Grappling Club Oława ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Strzelczyk Paweł (Gym Fight ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grabowski Przemysław (Forca Brava ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Fic Tomasz (Lutadores Kluczbork) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Chrzan Wojciech (BOI TEAM Świdnica ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Dołgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jaskólski Mirosław (Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Siwek Bartek (Lutadores Nysa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kareta Dawid (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Polityło Paweł (Rio Grappling Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Baldy Roman (Lutadores Opole) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Waluś Daniel (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Błaszczyszyn Kamil (Valhalla) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Leszkiewicz Kordian (MMA Czarni Słupsk ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kaczkowski Dawid (MMA Pleszew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Widera Patryk (Wrox Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kubiak Jan (Forca Brava ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Karpiński Patryk (Sambo-combat) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Koziorzębski Kacper (Rio Grappling) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jędrzejczak Marek (Boi Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szałkiewicz Norbert (Copacabana Konin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Jakuszewski Natan (Lutadores Opole) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bartoszewicki Maksymilian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Arkadiusz (Puncher Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Paprota Bartłomiej (Lutadores Kluczbork) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bogowicz Magda (Lutadores Nysa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gonzalez Sofia (Puncher Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Borowy Magda (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów