ALMMA 36 Zgierz

Puchar Polski Środkowej

Organizatorzy:
Akademia Gracie Barra Łódź i Bone Breakers Zgierz
Lokalizacja:
Zgierz Hala sportowa MOSiR ul.Wschodnia 2
Termin:
21.04.2013 (niedziela)

Klasyfikacja generalna

1. Gracie Barra Łódź
2. Bone Breakers Kutno
3. MMAtaleo Słupsk
4. Copacabana Łódź
4. United Gym

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Herbuś Łukasz(United Gym)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Klepacz Krzysztof(Copacabana Łódź )
2. Kacprzyk Wojciech(Gracie Barra Łódź)
3. Nowak Patryk(Mataleo Team)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Świderski Łukasz(Gracie Barra Łódź)
2. Kuberski Piotr(Berserkers Team – Murowana.Gośl)
3. Defort Dawid(Mataleo)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Czerwiński Grzegorz(Bone Breakers Kutno)
2. Zabłocki Mateusz(United Gym)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Krajewski Michał(Gracie Barra Łódź)
2. Glapski Cezary GBŁ(Gracie Barra Łódź)
3. Rogóż Patryk(Fightman)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Bartosik Damian(Gracie Barra Łódź)
2. Krawczyk Krystian (Rawski Klub Karate Kyokushin)
3. Juszczak Mateusz (Shooters Konin)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Zdanowski Tomasz(Pankration Poznań)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Drzewiecki Paweł(Bone Breakers Kutno)
2. Matuszewski Władysław Mataleo(Mataleo)
3. Krzeszewski Adrian(Gracie Barra Łódź)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Dubiela Patryk(Drysdale Jiu Jitsu)
2. Walczak Marcin(Copacabana Łódź )
3. Szlęzak Kamil(Brawler Końskie)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Suchecki Wojtek(Rio Grappling Club Oława )
2. Adamczyk Szymon(United Gym)
3. Wojtalewicz Marcel(Gracie Barra Łódź)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Mackus Jacek(MMAtaleo Słupsk)
2. Pieniążek Krzysztof(Copacabana Łódź )
3. Krasuski Kamil(Zenith Łódź)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Nowak Kevin(Gracie Barra Łódź)
2. Dobrowolski Dymitr(MMAtaleo Słupsk)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Jagielski Jakub(Gracie Barra Łódź)
2. Wapniarz Sebastian (MMA Devil Międzychód)
3. Kędzierski Gustaw (PTC Pabianice )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kulpa Łukasz(MMAtaleo Słupsk)
2. Sadowski Adrian (Bone Breakers Zgierz )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis(”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Szalast Kacper (ACT Aquila Competition Team Warszawa)
3. Michaś Marcin (Bone Breakers Zgierz )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Pułanecki Damian(Gracie Barra Łódź)
2. Pawłowski Łukasz (Bone Breakers Zgierz )
3. Skowronek Artur(Drysdale Łódź )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wróbel Szymon(MMA Łowicz)
2. Walawski Piotr(Gracie Barra Łódź)
3. Szałkiewicz Norbert(Copacabana Konin)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Drzewiecki Krystian(Bone Breakers Kutno)
2. Kozelan Jakub(Gracie Barra Łódź)
3. Porębski Sebastian(Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Lacek Oliwier(Gracie Barra Łódź)
2. Petrus Arkadiusz(Brawler Końskie)
3. Nić Marcin(MMAtaleo Słupsk)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Sadura Katarzyna (Gracie Barra Łódź)
2. Jankowska Justyna (Pitbull Milicz )
3. Nalepka Barbara(Fight Team Kraków )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Borowy Magda(Fightman)