ALMMA 37 Lublin

Grand Prix of Eastern Europe

 

Termin i lokalizacja:

28 kwietnia 2013 r.

Hala MOSiR

Al. Zygmuntowskie 4, Lublin

 

Klasyfikacja generalna

1. Okniński Biała Podlaska 3 x złoto – 3 x srebro – 2 x brąz
1. Gladio 3 x złoto – 3 x srebro – 2 x brąz
3. Puławy Koks Gym 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
4. Kaito Stalowa Wola 2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
5. Rosomak Białystok 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Yasser Shawky (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Jurczuk Kamil (Rosomak Białystok) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Seroka Paweł (Kudo Zamość) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kraśko Andrzej (Okniński Biała Podlaska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kozłowski Hubert (Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Węgielski Adrian (Valetudo Chełm ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Solarz Sebastian (Okniński Biała Podlaska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bieniek Łukasz (Herkules Łęczna) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bartosik Marcin (Eko Różanka Pankration Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kulig Łukasz (Lutadores Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bartoszewicz Michał (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Korycki Andrzej (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gamla Piotr (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Sokólski Wojciech (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sanecki Rafał (Fenix Warszawa ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mazur Adrian (Forma-gym Lublin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Soczyński Konrad (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Solarz Maciej (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zdrójkowski Emil (Gladio) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Król Robert (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szewczyk Krystian (Eko Różanka Pankration Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krasowski Piotr VTB (Okniński Białystok) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Borchashvili Kemran Gladio (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Krogulec Adrian (The Pride of MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gamla Szymon (Gold Team Polska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Akhmadov Shakh-Magomed (Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sidor Michał (Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krupa Wojciech (Głowno Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Majgier Robert (Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Stepanyan Armen (ACT) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Włoszek Dawid (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wójcik Kamil (Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wojtczuk Mateusz (Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ptasiński Robert (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów