ALMMA 38 Sochaczew

Puchar Polski Centralnej

 

Termin i lokalizacja:

12 maja 2013 r.

Hala MOSiR ul. Olimpijska 3, 96 -500 Sochaczew

 

Klasyfikacja generalna

1. Dragon Fight Club Sochaczew 2 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
2. Drysdale Jiu Jitsu 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
3. Okniński Biała Podlaska 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
4. Puławy Koks Gym 1 x złoto – 3 x srebro – 2 x brąz
5. Gracie Barra Łódź 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Pawlak Artur(Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kopera Łukasz(Vera Fight Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dzierżawski Krzysztof(United Gym Aleksandrów Łódzki) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Grochowski Łukasz (Okniński Biała Podlaska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Solarz Sebastian(Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bibulatov Ikhvan(Okniński Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kopera Bartłomiej(Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kosiński Piotr(Zenith Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ambroziak Bartosz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Gryc Dawid(Szogun Combat Club ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Lozze Łukasz(Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Fryzowski Michał(Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Drzewiński Michał(Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Leśniak Kacper (Drysdale Jiu Jitsu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lemiech Dariusz(Ronin Ruda Śląska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Dubiela Patryk(Drysdale Jiu Jitsu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kęsik Cezariusz(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gawęda Patryk(Puławy Koks Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rajca Daniel(Fight Division Inowrocław ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowicki Arkadiusz(Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Radzimirski Emil(Copacabana Warszawa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wysocki Krzysztof(Black Horse MMA Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tarłowski Patryk(Puławy Koks Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Nowak Kevin(Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Shaipow Ibragim(ACT) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zapiński Michał (Szogun Combat Club ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Świętek Mateusz(Ronin Ruda Śląska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Różycki Bartosz(Bone Breakers Kutno) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Oleksiejczuk Michał(GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Trzmielak Michał (Drysdale Jiu Jitsu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szalast Kacper ACT(ACT Aquila Competition Team Warszawa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Michaluk Marek (S4 Fight&CrossGym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lemiech Paweł(Ronin Ruda Śląska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Erzanukaev Shamil(Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czajkowski Alan(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Walawski Piotr(Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Porębski Sebastian(Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tomaszewski Mateusz (Fight Division Inowrocław ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojtyniak Łukasz (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Surdyn Patryk(Black Horse MMA Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pudełek Gabriel(Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Piątek Michał(Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Bątkowski Filip(Armia Dęblin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kpodonou Rafał(Vera Fight Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Juszkiewicz Patryk(Vera Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Adriańczyk Tobiasz(Team 13 Bełchatów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ryba Michał (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jakubic Waldemar(Puławy Koks Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Hugues Piotr(S4 Fight&CrossGym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowicki Artur(Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stępniewski Karol(Okniński Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Vardanyan Gevorg(Marky Mark) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mioduszewski Mariusz(Okniński Łomża) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Wawer Wiola(Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stangreciak Paula(Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara(Fight Team Kraków ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tkhorevska Olena(Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kiljan Izabela(Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena(Okniński Biała Podlaska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Domin Samanta (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów