ALMMA 39 Bochnia

Puchar Polski Południowej

 

Organizator:
Sekcja Sportów Walki Tomi-Sport Fight Club MMA Fightman Tomasz Knap

Termin i lokalizacja:

25-26.05.2013

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego
Pl. ks. Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 6 x złoto – 3 x srebro – 2 x brąz
2. Spartakus Team Zakopane 4 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
3. Fightman 3 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
4. Halny Nowy Sącz/Sekcja 3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. Grappling Kraków 1 x złoto – 3 x srebro – 2 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Błeszyński Adrian (Sportowe Zagłębie ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Piątek Damian (Underground MMA Elbląg) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czerski Tomasz (Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kaczmarski Krzysztof (Berserkers Venganza Racibórz) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zabłocki Mateusz (United Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Siebierański Piotr (MMA Mielec) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Sasiński Marcin – GK (Grappling Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Świder Sebastian (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Żygliński Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Fedyna Witold (BOI TEAM WROCŁAW ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Sypulski Marcin (Dybol Team Zabrze) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kalata Marcin (Spartakus Team Zakopane) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sudoł Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Matuła Marek (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Owczarz Jacek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Król Konrad (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Seroka Paweł (Kudo Zamość) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Rozwadowski Karol (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zarzycki Marcin (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gadomski Mateusz (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Suchecki Wojtek (Rio Grappling Club Oława ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Adamczyk Szymon (United Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Florek Tadeusz (Spartakus Team Zakopane) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wojciechowski Kamil (Spartakus Team Zakopane) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Drwal Krzysztof (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Olszowski Łukasz (Spartakus Team Zakopane) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kareta Dawid (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Podwilka Marek (Spartakus Team Zakopane) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Słomka Kuba (Spartakus Team Zakopane) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Dziak Paweł (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Stępiński Kamil (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Stolarz Dawid (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wołoszyn Dariusz (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Śmiałek Maciej (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kuchta Mateusz – DT (Dexters Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zym Daniel (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Witalis Jarosław (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tokarz Przemek (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Legierski Mateusz – OT_C (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Procek Michał (Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Porębski Sebastian (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lach Mateusz (Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Jałowiecki Michał (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wróbel Krzysztof (Formma GYM Wadowice) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Murawski Michał (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Brygoła Kornel (SPARTAN Myślenice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Laskowski Mateusz (Spartakus Team Zakopane) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Pogorzelski Michał (Boi Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zając Marcin (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Młocek Sebastian (Formma GYM Wadowice) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Ptaśnik Arkadiusz (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jeleń Mikołaj (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mazur Jarosław (Kudo Zamość) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Gąsior Ariel (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Łaskawski Kamil (Wydra Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jaszczurowski Dawid – GK (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lanc Wacław (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Koloch Sonia (Kempo Bushido Ruda Śląska ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stangreciak Paula (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Zygmunt Weronika (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kaczmarczyk Katarzyna (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Wardzińska Beata Octagon Cieszyn (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borowy Magda (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów