ALMMA 87 Jurków

ALMMA VIP

Termin i lokalizacja

11 lipca 2015 r.

Kąpielisko „Chorwacja” w Jurkowie

Walki odbywają się w octagonie – ustawionym na platformie pływającej po jeziorze!

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team
2. Halny Nowy Sącz/Sekcja
3. Grappling Kraków
4. Szkoła Walki Drwala
4. Fightman

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Ząbek Dariusz (Szkoła Walki Drwala)
2. Chałaśkiewicz Marcin (KSW Triumfator)
3. Ucar Sado (Flash Gym)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Mikic Zoran (Flash Gym)
2. Dąbal Fryderyk (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team )
2. Baran Sławomir (Octagon Team )
3. Domagała Paweł (SKK Boxing Kielce)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola)
2. Kabiesz Kamil (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Szczepaniak Kamil (Fight Fabric )
2. Dziąbor Mikołaj (Częstochowski Klub Walki „Horda”)
3. Chmiołek Rafał (Legion Team Tarnów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Szczepaniak Łukasz (Grappling Kraków)
2. Kapias Sebastian (Veto Team Bielsko-Biała )
3. Gorzkowicz Przemysław (Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Mateuszek Daniel (Ryoku Dojo)
2. Mikruta Robert (Brak klubu)
3. Góral Łukasz FB (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman)
2. Janeczek Kamil (Szkoła Walki Drwala)
3. Nikiel Patrycjusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Przybyłowicz Krystian (Golicki Zapaśniczy Klub Sportowy)
2. Korneta Adrian (Fight Fabric )
3. Szczęch Jakub  (Kaito Stalowa Wola)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz)
2. Szczepaniak Maciej (Halny Nowy Sącz/Sekcja )
3. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Linder Damian (UKS Black Dragon Andrychów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Guzik Michał (Grappling Kraków)
2. Majorczyk Łukasz (Wydra Gym)
3. Al-Sulwi Gabiel (Grappling Dynamit Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Mastalski Sebastian (Halny Nowy Sącz/Sekcja )
2. Kurek Bartosz (War Dogs)
3. Grociak Wiktor (Szkoła Walki Drwala)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Mikołajczyk Konrad (Halny Nowy Sącz/Sekcja )
2. Aleksander Tomasz (Halny Nowy Sącz/Sekcja )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Malinowski Daniel (Octagon Team )
2. Karpiuk Paweł (Golicki Zapaśniczy Klub Sportowy)
3. Kuczeński Jakub – WS (Wataha Sosnowiec)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Jendrasik Kinga (Fight Fabric )
2. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .)
3. Mendrek Dominika (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team )
2. Cichoń Klaudia (UKS EVAN)
3. Szular Sonia (SK Kickboxing Kielce)