ALMMA 88 Krynica Morska

Mistrzostwa Krajów Nadbałtyckich

 

Termin i lokalizacja

1 – 2 sierpnia 2015 r.

Plaża Biała, Krynica Morska

Klasyfikacja generalna

1. Fightman 3 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
2. Dragon Fight Club Sochaczew 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Underground MMA Elbląg 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Viet Vo Dao Bydgoszcz 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Drążek Artur (Viet Vo Dao Bydgoszcz) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kolus Arkadiusz (Academia Gorilla) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ziółko Mikołaj (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gierólski Michał (Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Wiśniewski Michał – Undergr. MMA Elbląg (Underground MMA Elbląg) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Naruszewicz Marcin (Underground MMA Elbląg) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dziak Paweł (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Masiak Karol (Fighter Giżycko) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Góral Łukasz FB (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Główka Gabriel (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kołczyński Adrian (Academia Gorilla) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Ziółko Nikodem (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sobieraj Damian (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ziętarski Andrzej (Underground MMA Elbląg) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ziółko Samuel (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów