ALMMA 86 Katowice

Puchar Górnego Śląska

Organizator:
Amatorska Liga MMA & ROAN FIGHT CLUB KATOWICE

Termin i miejsce zawodów
21 czerwiec 2015
Hala Mosir Katowice
KATOWICE ul ALFREDA 1

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 6 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Grappling Kraków 2 x złoto – 4 x srebro – 2 x brąz
3. Berserkers Team Bielsko Biała 3 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Radomski Klub Taekwon-do 2 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz
5. Szkoła Walki Drwala 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz

 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kołoczek Paweł(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kępa Adrian(MMA Wariors Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bobko Ariel(Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Sasiński Marcin(Grappling Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Imbierski Tobiasz(Ju Jitsu Kobudo Lubsko) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kołoczek Piotr(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tkaczyk Dominik(Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Ćwikła Łukasz (Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bystrzykowski Daniel (Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Karski Mariusz(UKS Ronin ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kania Adrian(Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Król Konrad (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Pezda Michał(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skalny Daniel(Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Białas Daniel(Kempo Bushido Ruda Śląska ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Marzec Patryk(Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zawora Krzysztof(Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jeleń Mikołaj(Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pilch Rafał(Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Grabowski Marcin(Kempo Bushido Ruda Śląska ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Piszczek Michał(Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Dawid (Forma Gym MMA ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Becmer Kasjan(Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Miodoński Patryk(Supergym Proksa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dobrowolski Krzysztof(Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Cierzuch Marcin(Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Jonderko Daniel(rio Grappling Club Monter-Rybnik ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Maślorz Adrian(Bastion Tychy) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Cichoń Michael (MOSiR Łaziska Górne) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Lamparski Filip(Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Moiseienko Andrii(Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Buchcik Sebastian(UKS Ronin ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pamuła Patryk(Bastion Tychy) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chrobak Patryk(Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Śpiewak Dawid(Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kaczmarczyk Patryk(Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Hadas Marcin(Kong Sao) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Linder Damian(UKS Black Dragon Andrychów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Guzik Michał(Grappling Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kupczak Gabriel (Cios Adamek Gilowice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jania Dariusz(Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kosowski Krystian(Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kadłubiec Łukasz(Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kacprzyński Mariusz(Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Musioł Andrzej(Bastion Tychy) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pawelczyk Marcin(Lutadores Opole) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Korzonek Dawid(Wydra Gym Częstochowa ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Malinowski Daniel(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kurek Łukasz(Shogun Mysłowice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Figura Paweł(MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Witkowski Adam(Spartan Knurów ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jabłoński Kamil(Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bałasz Eryk(Forma Gym MMA ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Petrusiewicz Krystian (Spartan Knurów ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rzyman Piotr(Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Banasiewicz Przemysław(Shogun Mysłowice) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wardak Piotr(Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Hlubek Łukasz(Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Hamerski Patryk(Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Arndt Dominik(Gold Team Polska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Nosal Mateusz(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Piordas Wojciech(Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kuc Kamil(Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Węgrzyn Angelika(Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grabowska Justyna(Kempo Bushido Ruda Śląska ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Szotkowska Katarzyna(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Januszkiewicz Karolina(Sambo Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jakóbczak Ewelina(Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Węgrzyn Angelika(Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jędrzejczyk Edyta(Supergym Proksa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
 
 BJJ / Ne Waza
NE WAZA BJJ NO GI Senior Kolorowe pasy – 77 kg
1. Surówka Arkadiusz Grappling Kraków
2. Kozyra Mateusz Grappling KrakówNe-Waza BJJ No Gi Senior Kolorowe pasy – 69 kg
1. Olszynka Piotr Silesian Cage Club
2. Suwara Mateusz Grappling Kraków
3. Karpala Łukasz Gold Team Polska
Ne-Waza BJJ No Gi Senior Kolorowe pasy -85 kg
1. Sermak Piotr Grappling Kraków
2. Szaja Paweł Ju-Jitsu Kobudo Lubsko
Ne-Waza BJJ No Gi Junior -62 kg
1. Koszowski Robert Emers Shidokan
2. Kaczmarek Kacper Octagon TeamNe-Waza BJJ No Gi Junior Open
1. Michał Gosek Octagon Team
2. Mularczyk Adam Lamator RacibórzNe-Waza BJJ Senior Kolorowe pasy Open
1. Sekula Kamil Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
2. Zimoląg Dariusz Shogun Mysłowice
3. Karpala Łukasz Gold Team PolskaNe-Waza BJJ No Gi Senior Biale pasy -69 kg

1. Saraczewski Łukasz Emers Shidokan
2. Brachaczel Dawid Octagon Team
3. Rajwa Patryk Spartan Chorzów
Ne-Waza BJJ No Gi Senior Biale pasy -77 kg
1. Cichoń Michał MOSiR Łaziska Górne
2. Krautwurst Patryk Lamator Racibórz
3. Lakas Damian Szkoła Walki Drwala
Ne-Waza BJJ No Gi Senior Biale pasy -85 kg
1. SZCZECINA, Adam B-Zone MMA Kędzierzyn-Koźle
2. KULCZYNA, Zygmunt Spartan Knurów
3. CHMIELEWSKI, Mateusz B-Zone MMA Kędzierzyn-Koźle
Ne-Waza BJJ No Gi Senior Biale pasy -94 kg
1. Gorniak  Denis Fight Club Bytom
2. Piekarus Denis B-Zone MMA Kędzierzyn-Koźle
3. Maziarz Marcin Spartan Knurów
Ne-Waza BJJ No Gi Senior Kobiety -62 kg
1. Zygmunt Weronika Centrum Sportów Walki Champion Kraków
2. Wolny Oliwia AKS Chorzów