ALMMA 124 Białystok

Mistrzostwa Podlasia

Termin i miejsce zawodów:
26 listopada 2016 (sobota)
Hala Sportowa Uniwersytetu Medycznego, ul. Wołodyjowskiego 1, 15-287 Białystok

Klasyfikacja drużynowa

1. MMA Team Ełk 5 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
2. Fight Club Łomża 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Black Horse MMA Łomża 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
4. Sportowy Białystok Team  1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
5. MKS Sambo Chełm 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Zaczeniuk Bartosz (Valetudo Białystok)

2. Charkiewicz Tomasz (Black Horse MMA Łomża )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bujak Filip (MMA Team Ełk)

2. Łuczaj Kamil (Vale Tudo Białystok)

3. Ostaszewski Dawid (Valetudo Białystok)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Pawłowski Adam (”Shirokuma” MMA Suwałki )

2. Wyszumirski Nazar (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża )

2. Kataev Turpal-Eli (Fight Club Łomża )

3. Siemiończyk Ireneusz (Vale Tudo Białystok)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Dederko Mateusz (Sportowy Białystok Team)

2. Kurkaev Aslavdi(SportHaus Łomża)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Myszczyński Marcin – E(MMA Team Ełk)

2. Kurkaev Aliskhan(SportHaus Łomża)

3. Podolewski Paweł(”Shirokuma” MMA Suwałki )

Formuła junior (J) – kategoria OPEN

1. Domitrz Paweł – E(MMA Team Ełk)

2. Koniecko Łukasz – SBT(Sportowy Białystok Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Mazur Jakub (MKS SAMBO CHEŁM )

2. Bujnowski Adam (MMA Team Ełk)

3. Smyk Kacper (BESTIOS )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Ułanowicz Mateusz (MMA Team Ełk)

2. Kaczorowski Damian (Harnaś Group Sandomierz )

3. Smółko Damian (Sportowy Białystok Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Żochowski Hubert (Fight Club Łomża )

2. Pisarski Michał (Fight Club Łomża )

3. Judzicki Michał (Sportowy Białystok Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża )

2. Kozikowski Kacper (MMA Team Ełk)

3. Czajkowski Adam (BESTIOS )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Klonowski Dawid (MMA Team Ełk)

2. Dmochowski Łukasz (Black Horse MMA Łomża )

3. Kleban Jakub (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Sieklucki Kamil (Kaiser Sports Olsztyn)

2. Dudanowicz Marcin (MMA Team Ełk)

3. Sadowski Kamil (BESTIOS )