ALMMA 123 Kraków

Mistrzostwa Polski Południowej MMA

Termin i miejsce zawodów:
13 listopad 2016
Ośrodek Olimpijski
ul. Kolna 2
30-381 Kraków

 

Klasyfikacja generalna

1. Grappling Kraków 3 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała  2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. SOZO  Żory  2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
4. Szkoła Walki Drwala  1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
5. Legion Team Tarnów 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bąk Gerard (Brawler Końskie)

2. Grociak Wiktor (Szkoła Walki Drwala)

3. Mazur Dawid (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Srebnicki Tomasz (Grappling Kraków)

2. Janeczek Kamil (Szkoła Walki Drwala)

3. Zwijacz Łukasz (Spartakus Team Zakopane)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Świder Sebastian (Grappling Kraków)

2. Jurkiewicz Mateusz (UKS Ronin )

3. Govakimian Mamikon (Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Błachut Dawid (Szkoła Walki Drwala)

2. Słowiński Radosław (Brak klubu)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Koperkiewicz Ignacy (Grappling Kraków)

2. Zawodniak Zygmunt (UKS Barbakan)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Barszczak Arkadiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Grzemski Patryk (RONIN Łaziska Górne)

3. Dziurosz Jakub (SOZO Żory)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz)

2. Zontek Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Oślizło Dominik (Legion Team Tarnów)

2. Szymczyk Bartłomiej (Silesian Cage Club)

3. Sznapka Bartosz (SOZO Żory)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Frycz Marcin (Brak klubu)

2. Koszowski Robert (Brak klubu)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Miernik Adrian (SOZO Żory)

2. Domański Krzysztof (Gwardia Warszawa)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Jasnos Martin (SOZO Żory)

2. Kułach Grzegorz (Spartakus Team Zakopane)

3. Bielecki Kamil (Grappling Kraków)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Pach Michał (Cross Fight Radom)

2. Kaniowski Szymon (Klincz Kielce)

3. Heczko Łukasz (Szkoła Walki Drwala)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kłaptocz Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Bartolik Michał (Grappling Kraków)

3. Jankowski Szymon (Sambo Zabrze)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów)

2. Słomka Krzysztof (Spartakus Team Zakopane)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Magda Mariusz (Łamator Racibórz)

2. Bienioszek Mateusz (Octagon ŻORY)

3. Galica Andrzej (Spartakus Team Zakopane)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Maleszewski Marcin (Spartan Knurów )

2. Glinka Przemysław (Klub Sportowy Sparta Jaworzno) punktów