ALMMA 122 Sochaczew

MISTRZOSTWA POLSKI MMA 2016 Młodzieżowiec i Kadet
Mistrzostwa Polski Centralnej


Organizatorzy:
Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA i Dragon Fight Club Sochaczew

Termin i miejsce zawodów:
20 listopada 2016 r. (niedziela)
Hala sportowa MOSiR Sochaczew
ul. Olimpijska 3, 96 – 500 Sochaczew

 

Klasyfikacja generalna

1. Arrachion Olsztyn  4 x złoto – 4 x srebro – 1 x brąz
2. S4 Fight&CrossGym 4 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Radomski Klub Taekwon-do  4 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
4. Octagon Team  2 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz
5. Spartakus Rzeszów  2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Warszawskie Centrum Atletyki  2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kończalski Krzysztof (Pride Złotoria)

2. Renkowski Piotr( Kaiser Sports Olsztyn)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Przepiórka Piotr (Cross Fight Radom)

2. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn)

3. Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Arsaev Deni (Warszawskie Centrum Atletyki)

2. Kaczmarek Bartosz( Nastula Club)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do )

2. Żurowski Karol (Cross Fight Radom)

3. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Izydorski Łukasz (S4 Fight&CrossGym)

2. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn)

3. Maciaszek Dawid (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Floriańczyk Damian (S4 Fight&CrossGym)

2. Lipowicz Miłosz (Arrachion Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Czyżewski Kamil (Vale Tudo Białystok)

2. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym)

3. Kostecki Marek (Vale Tudo Białystok)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań)

2. Malinowski Daniel (Octagon Team )

3. Martynik Dawid (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kołtunowicz Sławomir (Radomski Klub Taekwon-do)

2. Martynik Dawid (Octagon Team)

3. Malinowski Daniel (Octagon Team)

Formuła junior (J) – kategoria OPEN

1. Biernat Paweł (Spartakus Rzeszów)

2. Rudzki Michał (GLKS Yakuza)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Aliev Ibragim (Warszawskie Centrum Atletyki)

2. Nosek Maciej (Arrachion Olsztyn)

3. Bądkowski Marcin (Arrachion MMA Iława)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Malinowski Cezary (Pride Złotoria)

3. Wróbel Dawid (K. S. W. Włocławek )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn)

2. Herman Piotr (Arrachion Olsztyn)

3. Snowacki Radosław (Arrachion MMA Iława )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do )

2. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża )

3. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Brzeziński Patryk (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Wieczorkowski Dominik (No Limit Toruń)

3. Golus Mikołaj (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Wrotek Łukasz (S4 Fight&CrossGym)

2. Cimek Paweł (Gladio)

3. Poneta Tomasz (Cross Fight Radom)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Sosnowski Mateusz (Copacabana Warszawa)

2. Kula Dawid (Pride Złotoria)

3. Oniszczenko Nazar (Hunter MMA)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Cegiełka Wojciech (Arrachion Olsztyn)

2. Majkut Marek (Hunter MMA)

3. Grzyb Maciej (Legia Fight Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Smyk Tomasz (Nastula Club)

2. Domański Maciej (Nastula Club)

3. Żurowski Damian (Cross Fight Radom)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Widuliński Dawid (S4 Fight&CrossGym)

2. Andriasyan Davit (Warszawskie Centrum Atletyki)

3. Dutkowski Radosław (Kohorta Poznań)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Martynik Patryk (Octagon Team )

2. Gruszka Michał (Cross Fight Radom)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria OPEN

1. Szewczyk Bartosz (MMA & BOXING „BULDOG” TEAM)

2. Choiński Michał (Warszawskie Centrum Atletyki)

3. Olszewski Artur (Fight Club Aleksandrów- Kujawski )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Grażewicz Piotr (Arrachion Olsztyn)

2. Zaczeniuk Bartosz (Valetudo Białystok)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bartosiński Adrian (Rawski Klub Karate Kyokushin)

2. Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów)

3. Piechociński Artur (Husaria Mława)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Górnowicz Dawid (Tsunami Gold Team)

2. Bielecki Damian (Gladio)

3. Mitko Mateusz (Octagon Team )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Borkowski Rafał (Arrachion Olsztyn)

2. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań)

3. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do )

2. Gawarkiewicz Seweryn (No Limit Toruń)

3. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów)

2. Ignatios Filip (Spartakus Rzeszów)

3. Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Giemza Paulina(Octagon Team )

2. Wypych Aleksandra (Gracie Barra Łódź)

3. Karwańska Aleksandra(LKSW Tajfun)