ALMMA 122 Sochaczew

MISTRZOSTWA POLSKI MMA 2016 Młodzieżowiec i Kadet
Mistrzostwa Polski Centralnej


Organizatorzy:
Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA i Dragon Fight Club Sochaczew

Termin i miejsce zawodów:
20 listopada 2016 r. (niedziela)
Hala sportowa MOSiR Sochaczew
ul. Olimpijska 3, 96 – 500 Sochaczew

Klasyfikacja generalna

1. Arrachion Olsztyn 
2. S4 Fight&CrossGym 
3. Radomski Klub Taekwon-do 
4. Octagon Team 
5. Spartakus Rzeszów 
5. Warszawskie Centrum Atletyki 

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 93 kg

1. Kończalski Krzysztof (Pride Złotoria)

2. Renkowski Piotr( Kaiser Sports Olsztyn)

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Przepiórka Piotr (Cross Fight Radom)

2. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn)

3. Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Arsaev Deni (Warszawskie Centrum Atletyki)

2. Kaczmarek Bartosz( Nastula Club)

Turniej Full Contact do 66 kg

1. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do )

2. Żurowski Karol (Cross Fight Radom)

3. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława )

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Izydorski Łukasz (S4 Fight&CrossGym)

2. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn)

3. Maciaszek Dawid (Dragon Fight Club Sochaczew)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Floriańczyk Damian (S4 Fight&CrossGym)

2. Lipowicz Miłosz (Arrachion Olsztyn)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Czyżewski Kamil (Vale Tudo Białystok)

2. Kułak Artur (S4 Fight&CrossGym)

3. Kostecki Marek (Vale Tudo Białystok)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań)

2. Malinowski Daniel (Octagon Team )

3. Martynik Dawid (Octagon Team )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Kołtunowicz Sławomir (Radomski Klub Taekwon-do)

2. Martynik Dawid (Octagon Team)

3. Malinowski Daniel (Octagon Team)

Turniej Junior OPEN

1. Biernat Paweł (Spartakus Rzeszów)

2. Rudzki Michał (GLKS Yakuza)

Turniej Junior do 84 kg

1. Aliev Ibragim (Warszawskie Centrum Atletyki)

2. Nosek Maciej (Arrachion Olsztyn)

3. Bądkowski Marcin (Arrachion MMA Iława)

Turniej Junior do 77 kg

1. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Malinowski Cezary (Pride Złotoria)

3. Wróbel Dawid (K. S. W. Włocławek )

Turniej Junior do 70 kg

1. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn)

2. Herman Piotr (Arrachion Olsztyn)

3. Snowacki Radosław (Arrachion MMA Iława )

Turniej Junior do 66 kg

1. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do )

2. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża )

3. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

Turniej Junior do 61 kg

1. Brzeziński Patryk (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Wieczorkowski Dominik (No Limit Toruń)

3. Golus Mikołaj (Radomski Klub Taekwon-do )

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Wrotek Łukasz (S4 Fight&CrossGym)

2. Cimek Paweł (Gladio)

3. Poneta Tomasz (Cross Fight Radom)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Sosnowski Mateusz (Copacabana Warszawa)

2. Kula Dawid (Pride Złotoria)

3. Oniszczenko Nazar (Hunter MMA)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Cegiełka Wojciech (Arrachion Olsztyn)

2. Majkut Marek (Hunter MMA)

3. Grzyb Maciej (Legia Fight Club)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Smyk Tomasz (Nastula Club)

2. Domański Maciej (Nastula Club)

3. Żurowski Damian (Cross Fight Radom)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Widuliński Dawid (S4 Fight&CrossGym)

2. Andriasyan Davit (Warszawskie Centrum Atletyki)

3. Dutkowski Radosław (Kohorta Poznań)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Martynik Patryk (Octagon Team )

2. Gruszka Michał (Cross Fight Radom)

Turniej Młodzieżowiec OPEN

1. Szewczyk Bartosz (MMA & BOXING „BULDOG” TEAM)

2. Choiński Michał (Warszawskie Centrum Atletyki)

3. Olszewski Artur (Fight Club Aleksandrów- Kujawski )

Turniej Młodzieżowiec do 93 kg

1. Grażewicz Piotr (Arrachion Olsztyn)

2. Zaczeniuk Bartosz (Valetudo Białystok)

Turniej Młodzieżowiec do 84 kg

1. Bartosiński Adrian (Rawski Klub Karate Kyokushin)

2. Lassota Sławomir (Spartakus Rzeszów)

3. Piechociński Artur (Husaria Mława)

Turniej Młodzieżowiec do 77 kg

1. Górnowicz Dawid (Tsunami Gold Team)

2. Bielecki Damian (Gladio)

3. Mitko Mateusz (Octagon Team )

Turniej Młodzieżowiec do 70 kg

1. Borkowski Rafał (Arrachion Olsztyn)

2. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań)

3. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża)

Turniej Młodzieżowiec do 66 kg

1. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do )

2. Gawarkiewicz Seweryn (No Limit Toruń)

3. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)

Turniej Młodzieżowiec do 61 kg

1. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów)

2. Ignatios Filip (Spartakus Rzeszów)

3. Hamerski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do )

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Giemza Paulina(Octagon Team )

2. Wypych Aleksandra (Gracie Barra Łódź)

3. Karwańska Aleksandra(LKSW Tajfun)