ALMMA 121 Wrocław

Mistrzostwa Polski Zachodniej

 

Organizator:
WROX GYM TOMASZ SKÓRKOWSKI ALMMA

Lokalizacja:
Wrocław, ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski)

Termin: 06.11.2016 Niedziela

 

Klasyfikacja generalna

1. Pretorian Gorzów Wlkp.  3 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Rio Grappling Ostrów Wlkp.  3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Forca Brava Gold Team Polska  2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. FightLab Wrocław  1 x złoto – 1 x srebro – 4 x brąz
5. BJJ Next Level  2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Bartoszewicki Maksymilian (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

2. Małecki Mateusz (MMA Czarni Słupsk )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Konieczny Damian – P_GWlkp (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Wilk Kamil (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)

3. Jadowski Maciej (FightLab Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Noga Marek (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

2. Gałka Mateusz (Brak klubu)

3. Gil Marcin (FightLab Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Psiuk Dawid (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

2. Stojanow Andon (BOI TEAM WROCŁAW)

3. Rzepa Eryk (FightLab Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Michalczyk Robert (MKS Rokita Brzeg Dolny)

2. Niechciał Mateusz (Sambo-combat)

3. Dobrowolski Kamil (Rio Grappling Club Oława)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Dybski Mateusz (FightLab Wrocław)

2. Żurek Michał (Brak klubu)

Turniej Junior do 84 kg

1. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

2. Alenowicz Michał (Wrox Gym)

3. Skowron Marek (Legion Fight Team Brzeg)

Turniej Junior do 77 kg

1. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne)

2. Bąbel Kacper (Forca Brava Gold Team Polska)

Turniej Junior do 70 kg

1. Gajda Ignacy (Forca Brava Gold Team Polska)

2. Jagusztyn Dominik (MMA Czarni Słupsk )

3. Nowicki Michał (FightLab Wrocław)

Turniej Junior do 66 kg

1. Berkieta Maciej (MMA Czarni Słupsk)

2. Walkowicz Kacper (FightLab Wrocław)

3. Sak Łukasz (Street Fighters Słubice)

Turniej Junior do 61 kg

1. Keller Arkadiusz (Husaria Club Maxim)

2. Orczykowski Patryk (Pretorian Gorzów Wlkp)

3. Kaska Cezary (Berserkers Team Łódź)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Stolarek Krzysztof (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Kołosowski Kamil (Street Fighters Słubice)

3. Rożenko Robert (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Nowak Mateusz (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Danowski Eliasz (El Dano Fighting Team)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Makowski Stanisław (BJJ NEXT LEVEL)

2. Semak Maciej (Rio Grappling Club Wrocław)

3. Weiser Grzegorz (Street Fighters Słubice)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Kardyński Konrad (Brak klubu)

2. Dorosz Dawid (Legion Fight Team Brzeg)

3. Horodecki Tomasz (Pretorian Gorzów Wlkp)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Malawski Łukasz (BJJ NEXT LEVEL)

2. Wójcik Artur (Legion Fight Team Brzeg)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Raba Maciej (Forca Brava Gold Team Polska)

2. Rybak Grzegorz (Legion Fight Team Brzeg)

3. Blizna Andrzej (Legion Fight Team Brzeg)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 61 kg

1. Rytter Hanna (Adamusik Team )

2. Wypych Aleksandra (Gracie Barra Łódź)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Ramsz Jakub (Next Level BJJ Opole)

2. Frydrych Michał (Horda MMA Wałbrzych)

3. Walkowiak Marcin (Rio Grappling Ostrów Wlkp.)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Michalczyk Robert (MKS Rokita Brzeg Dolny)

2. Jarosławski Mateusz (Rio Grappling Club Oława)

3. Staniec Patryk (Boi Team Strzelin)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Pogorzelski Michał (BOI TEAM)

2. Sawicki Mateusz (Forca Braca Gold Team)

3. Dekondy Mariusz (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Gałka Grzegorz (Brak klubu)

2. Terenzani Maksym (BOI TEAM)

3. Grela Arkadiusz (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Windropski Kamil (Wroxgym)

2. Wilk Kamil (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)

3. Matusiak Piotr

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Laszuk Damian (Akademia Walki z Lewina Brzeskiego)

2. Kuśmirek Piotr (StreetFighters’ Słubice)

3. Hawryliszyn Tomasz (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 70 kg

1. Pisarski Patryk (Rio Grappling Club Oława)

2. Krawczyński Tomasz (Rio Grappling Club Oława)

3. Pawlaczek Krzysztof (Rio Grappling Club Oława)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 77 kg

1. Bajtek Szczepan (Boi Team Strzelin)

2. Mochel Piotr (Streetfighter’s Słubice)

3. Krawczyński Tomasz (Rio Grappling Club Oława)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 84 kg

1. Michalski Michał (Rio Grappling Club Wrocław)

2. Głąb Mateusz (Wroxgym)

3. Szcześniak Lech (MMA Czarni Słupsk)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 93 kg

1. Tyczyński Dariusz (Rio Grappling Club Krośnica)

2. Górnicki Jakub (Boi Team Strzelin)

3. Stelmach Nitaj (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 70 kg

1. Krawczyński Tomasz (Rio Grappling Club Oława)

2. Pawlaczek Krzysztof (Rio Grappling Club Oława)

3. Pisarski Patryk (Rio Grappling Club Oława)