ALMMA 120 Rzeszów

Mistrzostwa Podkarpacia


Termin i miejsce zawodów:
5 listopada 2016 r. (sobota)
Tyczyn (obok Rzeszowa), ul. Grunwaldzka 31
Hala sportowa Publicznego Gimnazjum

Organizatorzy:
PIT BULL WEST COAST Lublin, BullTerror i Amatorska Liga MMA

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów  6 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Dexters Team  2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. Gracie Barra Rzeszów  0 x złoto – 4 x srebro – 2 x brąz
4. Club MMA Przemyśl  1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. MMA Krosno 0 x złoto – 1 x srebro – 4 x brąz

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Vaniuk Dmytro (Spartakus Rzeszów)

2. Trzeciak Dawid (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Ivanov Dmytro – S_R (Spartakus Rzeszów)

2. Tomasik Adam – MMA_K (MMA Krosno)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Gorodziecki German (Spartakus Rzeszów)

2. Mazur Dawid (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)

3. Libuszewski Patryk (MMA Krosno)  

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Ignatios Filip (Spartakus Rzeszów)

2. Kisała Dominik – GBR (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Turniej Junior do 77 kg

1. Hawryś Rafał (Club MMA Przemyśl)

2. Żołopa Piotr (Brak klubu)

3. Wilczak Robert (MMA Krosno)

Turniej Junior do 70 kg

1. Duher Przemysław (Gladio)

2. Bober Kamil (Dexters Team)

3. Mach Maciej (Dexters Team)

Turniej Junior do 66 kg

1. Decowski Sebastian (Spartakus Rzeszów)

2. Ferro Giuseppe (Combat Team Dębica)

3. Bielanin Bartłomiej (Club MMA Przemyśl)

Turniej Junior do 61 kg

1. Taradowski Karol (Brak klubu)

2. Hawryś Patryk (Club MMA Przemyśl)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Marciniuk Sebastian (MKS Kalina Lublin )

2. Durołek Dawid – CTD (Combat Team Dębica)

3. Rajchel Bogdan (MMA Krosno)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Kwiecień Janusz (Spartakus Rzeszów)

2. Kiselev Alexander (Spartakus Rzeszów)

3. Koczarga Dawid (MMA Krosno)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Kuchta Mateusz (Dexters Team)

2. Sieńko Mateusz (GRACIE BARRA RZESZÓW)

3. Czerniec Daniel – CL (Copacabana Lublin)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Tokarczyk Jarosław (Dexters Team)

2. Gorzkowicz Przemysław (Brak klubu)

3. Panek Konrad (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Wnęk Wojciech (Kaito Stalowa Wola)

2. Pękala Mateusz (GRACIE BARRA RZESZÓW)

3. Choma Bartosz (GRACIE BARRA RZESZÓW)

Turniej BJJ No Gi do 66 kg

1. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów)

2. Rybak Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)

3. Jakubowski Mateusz (SK Kickboxing Kielce)

Turniej BJJ No Gi do  77 kg

1. Vaniuk Dmytro (Spartakus Rzeszów)

2. Delimat Marcin (Spartakus Rzeszów)

3. Trzeciak Dawid (Gracie Barra Rzeszów)

Turniej BJJ No Gi do 84 kg

1. Gorodziecki German (Spartakus Rzeszów)

2. Poniatowski Dariusz (brak klubu)

3. Sarna Maciej (Kaito Stalowa Wola)

Turniej BJJ No Gi do 93 kg

1. Tomasik Adam (MMA Krosno)

2. Ivanov Dmytro (Spartakus Rzeszów)

3. Hofman Dariusz (Kaito Stalowa Wola