ALMMA 119 Lublin

Mistrzostwa Lubelskiego

 

Termin i miejsce zawodów:
15 października 2016 r. (sobota)
Centrum Sportowo-Rekreacyjne Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
ul. Głęboka 31
20-612 Lublin

Organizatorzy:
BullTerror Lublin, Lubelskie Stowarzyszenie Miłośników Sportów Walki Respekt i Amatorska Liga MMA

 

Klasyfikacja generalna

1. GKS Górnik Łęczna MMA 7 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
2. Stalker Team Kozienice  2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. MKS Sambo Chełm  1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. Gracie Barra Rzeszów  1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Przemyski Klub Walki Ju Jitsu  1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Dragon Fight Club Sochaczew  1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Sitnik Dawid (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Mazur Dawid (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)

2. Kobierski Tomasz (Dragons Den Fight Club)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Kutyła Adrian (Stalker Team Kozienice)

2. Żerebecki Marcin (Eko Różanka Pankration Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów)

3. Kowalczyk Marcin (Brak klubu)

Turniej Junior OPEN

1. Kutyła Piotr (Stalker Team Kozienice)

2. Kędzierawski Łukasz (MKS SAMBO CHEŁM )

Turniej Junior do 84 kg

1. Mazur Jakub (MKS SAMBO CHEŁM )

2. Świątek Sebastian (Brak klubu)

Turniej Junior do 77 kg

1. Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Niewiadomski Sebastian (GKS Górnik Łęczna – MMA)

3. Mękal Kamil (MKS SAMBO CHEŁM )

Turniej Junior do 70 kg

1. Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Jaszczuk Paweł (GKS Górnik Łęczna – MMA)

3. Kajda Patryk (K.O.Fight Club Łuków)

Turniej Junior do 66 kg

1. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Esiava Giorgi (MKS Kalina Lublin )

3. Wieleba Szymon – SL (Shootfighters Lublin)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Okoński Daniel (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Dziurka Rafał (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Cichosz Artur (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Borowiec Karol (Gladio)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

 1. Kozak Kamil (GRACIE BARRA RZESZÓW)

2. Masierak Adrian (Lublinianka MMA)

3. Gardynik Patryk (OKSW DRAGON)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Łapczaj Oleksij (GKS Górnik Łęczna – MMA)

2. Kucharzyk Krzysztof (GRACIE BARRA RZESZÓW)

3. Postowicz Wojciech (Lublinianka MMA)

Turniej BJJ No Gi do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł (MKS Lubartów)

2. Esiava Giorgi (MKS Kalina Lublin)

3. Pietruszka Łukasz (Copacabana Lublin)

 Turniej BJJ No Gi do 70 kg

1. Szymański Bartłomiej (Copacabana Lublin)

2. Polit Damian (MKS Lubartów)

3. Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna MMA)

Turniej BJJ No Gi do 77 kg

1. Bielecki Damian (Gladio)

2. Masierak Adrian (Lublinianka MMA)

3. Grzeluk Marceli (MKS Kalina Lublin)

Turniej BJJ No Gi do 84 kg

1. Mirosław Patryk (Copacabana Lublin)

2. Turski Dariusz (Gladio)

3. Kozakowski Adrian (MKS Kalina Lublin)

Turniej BJJ No Gi OPEN

1. Bielecki Damian (Gladio)

2. Kutyła Piotr (Stalker Team Kozienice)

Turniej BJJ No Gi do 84 kg

1. Turski Dariusz (Gladio)

2. Buczek Mateusz (Copacabana Lublin)