ALMMA 118 Poznań

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski

 


Termin i miejsce zawodów:
Zawody rozegrane zostaną 15.10.2016
w Luboniu k. Poznania ul. Kołłątaja 2 (sala OSiR)

Organizatorzy:
Pankration Poznań i ALMMA Polska

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Ankos Zapasy Poznań 4 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
2. Przemol Boxing Team  2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. Fight Club Aleksandrów Kujawski 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. Berserker Szczecin 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. Walka Gniezno 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 93 kg

1. Skrzypek Tomasz (MMAtaleo Słupsk)

2. Dzinowagis Konrad (Przemol Boxing Team)

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Chmielarz Robert (Brak klubu)

2. Rybak Mateusz (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)

3. Grela Jacek (Shark Łódź)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA)

2. Kacza Adam (Nastula Club)

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Stępkowski Mikołaj (Berserker Szczecin )

2. Kosiński Piotr (Zenith Łódź)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)

2. Kowalczuk Krystian (MMA Rawicz)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Łaguna Adam (Ankos Zapasy Poznań )

2. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard )

3. Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów- Kujawski )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Mech Mikołaj (Ankos Zapasy Poznań)

2. Zenft Dariusz (Ankos Zapasy Poznań)

3. Dopieralski Grzegorz (Tornado Kalisz MMA)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Kawa Wojciech (Berserker Szczecin )

2. Kubiak Michał (Vera Fight Club)

3. Grykałowski Tomasz (Fight Academy Bydgoszcz)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Przybylski Dawid (MMA Devil Poznań)

2. Ciesielski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz)

Turniej Junior do 93 kg

1. Cisłowski Błażej (Gorillas Koszalin)

2. Rybacki Jakub (Walka Gniezno)

Turniej Junior do 77 kg

1. Kitliński Patryk (Contender Kamienna Góra )

2. Buganik Michał (Malinowski Team)

3. Stępień Jan (K.O. Opoczno)

Turniej Junior do 70 kg

1. Stelmaszyk Denis (Ankos Zapasy Poznań )

2. Koriat Jędrzej (Copacabana Łódź )

3. Karolczyk Szymon (Walka Gniezno)

Turniej Junior do 66 kg

1. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań )

2. Szczepaniak Oskar (Brak klubu)

3. Bąkowicz Piotr (Copacabana Łódź )

Turniej Junior do 61 kg

1. Kaska Cezary (Berserkers Team Łódź)

2. Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra)

3. Lewandowski Mateusz (MMA Devil Świebodzin)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Olszewski Artur (Fight Club Aleksandrów- Kujawski )

2. Ćwikła Konrad (Brak klubu)

3. Wronowski Kamil (Przemol Boxing Team)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team)

2. Konieczny Damian (Brak klubu)

3. Całkowski Paweł (Vera Fight Club)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Winiatowski Dawid (Fight Club Aleksandrów- Kujawski )

2. Rezler Eryk (Pankration Poznań)

3. Rampalski Wojciech (Fight Academy Bydgoszcz)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Surmaj Aramis (Berserkers Team Stargard )

2. Sobieralski Paweł (Ankos Zapasy Poznań )

3. Miętus Tomasz (Przemol Boxing Team)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Domański Maciej (Nastula Club)

2. Sienko Maksym (MMAtaleo Słupsk)

3. Smutek Dominik (Berserker Szczecin )

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Kowalski Aleksander (Golden Dragon Bydgoszcz )

2. Kaptur Krzysztof (Kohorta Poznań)

3. Nebiev Ruslan (MMA Devil Poznań)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Pękała Mateusz – WG (Walka Gniezno)

2. Lynko Vladyslav – MMA_S (MMAtaleo Słupsk)

Ranking kobiet

Kobiety do 61 kg

1. Wojdat Marta (ASW Black Panther Bydgoszcz)

2. Socha Joanna (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)

3. Rytter Hanna (Adamusik Team )

Turnieje BJJ

Turniej BJJ Junior do 66 kg

1. Wojtasik Jan (Copacabana Łódź)

2. Kowalski Filip (Ankos Zapasy Poznań)

Turniej BJJ No Gi Junior do 61 kg

1. Kaska Cezary (Berserkers Team Łódź)

2. Rakowski Patryk (Ankos Zapasy Poznań)

Turniej BJJ No Gi Junior do 66 kg

1. Bąkowicz Piotr (Copacabana Łódź)

2. Strugarek Jakub (MMA Devil Poznań)

3. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team)

Turniej BJJ No Gi Junior do 70 kg

1. Skorzybót Kajetan (Przemol Boxing Team)

2. Smoliński Wojtek (Przemol Boxing Team)

Turniej BJJ No Gi Junior do 77 kg

1. Antoszkiewicz Mateusz (MMA Devil Poznań)

2. Wnuczkowski Kornel (Tornado Kalisz MMA)

Turniej BJJ No Gi Kadet do 66 kg

1. Drozdowski Jakub (ASW Black Panther)

2. Śmietański Bartek (Tornado Kalisz MMA)

3. Zakrzewski Aleks (Gold Team Polska)

Turniej BJJ No Gi Senior Białe Pasy do 66 kg

1. Wieczorek Szymon (Gold Team Polska)

2. Wojtasik Jan (Copacabana Łódź)

Turniej BJJ No Gi Senior Białe Pasy do 70 kg

1. Kosiński Piotr (Zenith Łódź)

2. Koriat Jędrzej (Copacabana Łódź)

3. Walkusz Jakub (Ankos Zapasy Poznań)

Turniej BJJ No Gi Senior Białe Pasy do 77 kg

1. Potoczny Dawid (ASW Black Panther)

2. Malec Łukasz (12BZ Choszczno)

3. Zenft Dariusz (Ankos Zapasy Poznań)

Turniej BJJ No Gi Senior Białe Pasy do 84 kg

1. Tkaczyk Konrad (Gold Team Polska)

2. Chmura Sławomir (Berserkers Team Gryfice)

Turniej BJJ No Gi Senior Białe Pasy do 93 kg

1. Kaźmierczak Jan (Tornado Kalisz MMA)

2. Senejko Krzysztof (Bersekers Team Gryfice)

3. Kiźło Bartosz (MMA Devil Poznań)

Turniej BJJ No Gi Senior Białe Pasy OPEN

1. Kaźmierczak Jan (Tornado Kalisz MMA)

2. Kutesko Tomasz (Gold Team Polska)

Turniej BJJ Senior Białe Pasy do 77 kg

1. Wieczorek Szymon (Gold Team Polska)

2. Binienda Mateusz (Berserkers Team Gryfice)

Turniej BJJ Senior Białe Pasy do 84 kg

1. Tkaczyk Konrad (Gold Team Polska)

2. Chmura Sławomir (Berserkers Team Gryfice)

Turniej BJJ Senior Białe Pasy OPEN

1. Senejko Krzysztof (Berserkers Team Gryfice)

2. Smoliński Paweł (Berserkers Team Stargard)

Turniej BJJ No Gi Senior Niebieski Pasy do 77 kg

1. Miller Dawid (Gold Team Polska)

2. Lewandowski Jakub (Alan Finfou BJJ)