ALMMA 117 Świętochłowice

Akademickie Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Śląska

 

Organizatorzy:

UKS RONIN & Amatorska Liga MMA & OSiR SKAŁKA, Centrum Kultury Śląskiej oraz Urząd Miasta Świętochłowice

 Termin

8.10.2016 Świętochłowice

Miejsce zawodów;
Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach, ul. Krauzego 1 1, 41 – 600 Świętochłowice

W rozgrywkach uczestniczyło ponad 130 zawodników.
Jak zawsze najpierw pragnę podziękować za wsparcie władzom miasta Świętochłowice – Panu Prezydentowi Dawidowi Kostempskiemu oraz sponsorom.
Szczególne podziękowania dla całej ekipy sędziów oraz obsługi zawodów, bez których nie byłoby możliwe tak sprawne przeprowadzenie rozgrywek. Składam podziękowania również wszystkim, którzy nas wspierali w przygotowaniach, oczywiście również zawodnikom, dzięki którym tym razem przetoczyło się po sali ponad dwustu oglądających.
Mam nadzieję, że nagrody pieniężne, jakie otrzymali zwycięzcy najliczniej obsadzonych kategorii w MMA oraz BJJ również miło zaskoczyły wygranych.
Otwarcia zawodów dokonał Prezydent Miasta Świętochłowice Dawid Kostempski. Walki w formule MMA toczyły się jednocześnie w dwóch octagonach, osobno na macie rozgrywane były turnieje BJJ.
Jak wynika z relacji uczestników, że klimat zawodów rozgrywanych w Centrum Kultury Śląskiej bardzo się podobał, różnica poziomów, klimat sali teatralnej sprawiły, że zawody miały swój urok.
Na kolejne rozgrywki zapraszamy już na wiosnę.
Organizator Krzysztof Kiełkowski UKS Ronin

Klasyfikacja generalna

  1. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała  4 x złoto – 5 x srebro – 2 x brąz
  2. Radomski Klub Taekwon-do  3 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
  3. Silesian Cage Club 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
  4. Octagon Team  2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
  5. Szkoła Walki Drwala 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Szydłowski Michał (Spartan Chorzów)

2. Ivkov Mykola (Szkoła Walki Drwala)

3. Zięba Sylwester (UKS Ronin )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Bartnik Wawrzyniec (War Dogs)

2. Kurek Bartosz (War Dogs)

3. Cechowy Dawid (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Jonderko Daniel (rio Grappling Club Monster-Rybnik )

2. Papiernik Dawid (Spartan Knurów )

3. Kotula Michał (Grappling Kraków)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do )

2. Malinowski Daniel (Octagon Team )

3. Martynik Dawid (Octagon Team )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Martynik Patryk (Octagon Team )

2. Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Junior OPEN

1. Rzyman Daniel (Veto Team Bielsko-Biała )

2. Niemczyk Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Junior do 84 kg

1. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Sechawer Bartek (rio Grappling Club Monster-Rybnik )

3. Gojdź Dorian (OLIMPUS FIGHT CLUB)

Turniej Junior do 77 kg

1. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala)

2. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne)

3. Kaczmarzyk Dawid (Cross Fight Radom)

Turniej Junior do 70 kg

1. Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Zontek Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Lamparski Filip (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Junior do 66 kg

1. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do )

2. Keller Arkadiusz (Brak klubu)

3. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz)

Turniej Junior do 61 kg

1. Chrobak Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Bordo Kamil (Łamator Racibórz)

3. Koszowski Robert (Emers Shidokan )

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Smoliński Remigiusz (Brak klubu)

2. Hasa Piotr (Silesian Cage Club)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Barszczak Dawid (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Piechota Łukasz (Spartan Chorzów)

3. Jamrozowicz Dominik (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Doński Sebastian (Veto Team Bielsko-Biała ) –

2. Mach Marcin (Atleta Fight Club)

3. Tomasik Michał (Only Fighting KK Głuszyca ) –

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Pasieczny Piotr (Silesian Cage Club)

2. Gosiewski Radosław (rio Grappling Club Monster-Rybnik )

3. Kocur Bartłomiej (Kodokan Gliwice )

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Magda Mariusz (Łamator Racibórz)

2. Młynarczyk Rafał (Brak klubu)

3. Mol Mateusz (Silesian Cage Club)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Dąbrowski Dominik (RAPAX MMA Siemianowice)

2. Graca Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Gruszka Michał (Cross Fight Radom)

Akademickie Mistrzostwa Polski – kategoria do 84 kg

1. Górecki Patryk (Silesian Cage Club)

2. Szczepanek Maciej (Silesian Cage Club) –

3. Skrzypek Karol (S4 Fight&CrossGym)

Akademickie Mistrzostwa Polski – kategoria do 77 kg

1. Romanowski Daniel (Cross Fight Radom)

2. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do )

Akademickie Mistrzostwa Polski – kategoria do 70 kg

1. Sobiech Michał (Szkoła Walki Drwala)

2. Prorok Maksymilian (Only Fighting KK Głuszyca )

3. Banach Arkadiusz (Cross Fight Radom)

Akademickie Mistrzostwa Polski – kategoria do 66 kg

1. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do )

2. Domin Michał (Octagon ŻORY)

Turniej Kobiet Ograniczona formuła senior do 57 kg

1. Wojtusiak Ola (Octagon Team )

2. Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Jędrzejczyk Edyta (Veto Team Bielsko-Biała )

Turniej BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Mosgalik Kamil (Silesian Cage Club)

2. Szymroszczyk Piotr (Bastion Ruda Śląska)

3. Długaszek Adam (Spartan Knurów)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Karoń Filip (ANIMMALS)

2. Lewdoń Adam (Rapax MMA Siemianowice)

3. Olszewski Kamil (ANIMMALS)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Szadkowski Marcin (Bastion Ruda Śląska)

2. Dąbal Fryderyk (Bersekers Venganza Racibórz)

3. Szproch Łukasz (Spartan Chorzów)

 

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Barszczak Dawid (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Stolecki Kamil (Natal Gold Team)

3. Pawlak Rafał (Atleta Fight Club)

 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg

1. Kubasiak Kamil (Gracie Barra Sosnowiec)

2. Witkowski Adam (Spartan Knurów)

 

Turniej BJJ

Turniej BJJ do 77 kg

1. Szadkowski Marcin (bastion Ruda Śląska)

2. Szymroszczyk Piotr (Bastion Ruda Śląska)

 

Turniej BJJ do 93 kg

1. Harmanza Sylwester (Atleta Fight Ckub)

2. Kubasiak Kami; (Gracie Barra Sosnowiec)

 

Turniej BJJ OPEN

1. Zawadzki Bartosz

2. Szydłowski Michał (Spartan Chorzów)

3. Kubasiak Kamil (Gracie Barra Sosnowiec)