ALMMA 116 Bielawa

Mistrzostwa Gór Sowich

 

Termin i lokalizacja:

10 wrzesień 2016, 58-260 Bielawa, ul. Grota Roweckiego 8 (hala SP 10 Bielawa)

Organizator:

Urząd Miasta Bielawa, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie, UKS IRON BULLS Bielawa, Amatorska Liga MMA

 

Klasyfikacja generalna

1. Contender Kamienna Góra 3 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Szkoła Walki Drwala 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
3. SportHaus Łomża 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego  1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. MMA Solo Namysłów  1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Głąb Mateusz (Wrox Gym)

2. Szpotowski Paweł – LKOK (Legnicki Klub Oyama Karate )

3. Machnicki Marcin (Szkoła Walki Drwala)

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pilch Rafał (Contender Kamienna Góra)

2. Zięba Sylwester (UKS Ronin )

3. Sakowicz Paweł (Junior Dzerżoniów)

 

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Mayrasultanov Islam (SportHaus Łomża)

2. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Prygiel Marek (Forca Brava Gold Team Polska)

2. Wilk Kamil (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego )

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Pilak Grzegorz (Fighters Factory)

2. Marczak Przemysław (Bebson Gold Team Bielawa)

3. Michalczyk Robert (MKS Rokita Brzeg Dolny)

 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kulesza Patryk (MMA Solo Namysłów)

2. Kuczeński Jakub (Wataha Sosnowiec)

3. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala)

2. Kitliński Patryk (Contender Kamienna Góra )

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Zylla Alan (Atleta Fight Club)

2. Młynarczyk Krystian (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

3. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Bąkowicz Piotr (Copacabana Łódź )

2. Klęsk Karol (Szkoła Walki Drwala)

3. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

 

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Koczan Michał (Contender Kamienna Góra )

2. Reński Adam (Bebson Gold Team Bielawa)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Janasz Marcin (Brak klubu)

2. Semak Maciej (Rio Grappling Club Wrocław)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Gałka Grzegorz (Brak klubu)

2. Dowgiało Damian (Gwardia Tychy )

3. Pogwizd Krzysztof (Streffa Fight Team Lubin)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Szyba Adrian (Contender Kamienna Góra )

2. Ciechanowski Damian (MMA Solo Namysłów)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Szyszka Kamil – SC (Sambo-combat)

2. Sroka Szymon – CKG (Contender Kamienna Góra )

3. Michalczyk Marek – MRBD (MKS Rokita Brzeg Dolny)

 

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kurkaev Aliskhan (SportHaus Łomża)

2. Sochacki Michał (Contender Kamienna Góra)

 

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Baczyńska Natalia (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)

2. Ciaskowska Martyna (Boi Team Strzelin)

Turniej BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe do 66 kg

1. Mayrasultanov Islam (SportHaus Łomża)

2. Wojtasik Jan (Copacabana Łódź)

 

Turniej BJJ No Gi Białe do 77 kg

1. Michalczyk Robert (MKS Rokita Brzeg Dolny)

2. Sikorski Andrzej (Boi Team Strzelin)

3. Dąbal Fryderyk (Berserkers Venganza Racibórz)

 

Turniej BJJ No Gi Białe do 84 kg

1. Stolecki Kamil (Natal Gold Team)

2. Kozłowski Kacper (Berserkers Team Jelenia Góra)

3. Wilczyński Bartosz (Wroxgym)

 

Turniej BJJ No Gi Białe do 93 kg

1. Windorpski Kamil (Wroxgym)

2. Juszczak Przemysław (Berserkers Team Jelenia Góra)

3. Białek Michał (BOI TEAM)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie do 70 kg

1. Wdowiak Bartłomiej (Solo Team Namysłów)

2. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław)

3. Bąkowicz Piotr (Copacabana Łódź)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie do 77 kg

1. Głąb Mateusz (Wroxgym)

2. Płoucha Paweł (BOI TEAM)

3. Zamorski Adrian (Wroxgym)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie do 84 kg

1. Kaczmarek Dominik (BOI TEAM)

2. Kujawa Paweł (Next Level BJJ Opole)

3. Firgang Damian (BOI TEAM)

 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie do 93 kg

1. Stelmach Nitaj (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)

2. Górnicki Jakub (Boi Team Strzelin)

 

Turniej BJJ No Gi OPEN

1. Florek Adam (Forca Brava Gold Team)

2. Pukalski – Pukała Paweł (BOI TEAM)

3. Raczyński Dawid (BOI TEAM)

 

Turniej BJJ No Gi KOBIETY OPEN

1. Baczyńska Natalia (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego)

2. Małecka Dominika

3. Ciaskowska Martyna (Boi Team Strzelin)