ALMMA 115 Stegna

II Mistrzostwa Krajów Nadbałtyckich: MMA, BJJ, Thai Boxing

 

pod patronatem Wójta Gminy Stegna Pani Ewy Dąbskiej

 

Termin i miejsce zawodów:

7 SIERPIEŃ 2016, Plaża w Stegnie, ul. Morska 17, 82 – 103 Stegna

 

Klasyfikacja generalna

1. Fight Club Łomża  3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
2. Fight Club Aleksandrów Kujawski 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
3. Pride Złotoria  1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
4. Underground MMA Elbląg 0 x złoto – 3 x srebro – 2 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

fs 77

  1. Peplińśki Filip (Baltic Fighters Gdańsk)
  2. Jusis Dominik (MMA Team Ostróda)
  3. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

ofsopen

  1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)
  2. Czyżewski Dawid (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Domachowski Łukasz (Golden Dragon Bydgoszcz)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

ofs93

1. Kończalski Krzysztof (Pride Złotoria)
2. Gładkowicz Bartłomiej (Fighting Division Bydgoszcz)
3. Wiśniewski Michał (Underground MMA Elbląg)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

ofs84

  1. Idziak Michał (Legia Fight Club)
  2. Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów Kujawski)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

ofs77

  1. Kachel Marcel (Mighty Bulls Gdynia)
  2. Kucharek Mikołaj (Legia Fight Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

ofs70

  1. Mroczkowski Piotr (Fight Club Łomża)
  2. Święcki Krzyszto (TOP Team MMA Kwiczyń)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

j93

  1. Kozłowski Mateusz (Shogun Słupsk)
  2. Karaś Dawid (Fight Club Aleksandrów Kujawski)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

j77

  1. Michalak Mateusz (MMA Team Ostróda)
  2. Nowacki Mateusz (Prizde Złotoria)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

j70

  1. Pisarski Michał (Fight Club Łomża)
  2. Stupienko Patryk (Pride Złotoria)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

j66

  1. Nosek Krystian (Fight Club Łomża)
  2. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)
  3. Żochowski Hubert (Fight Club Łomża)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

pk93

  1. Czechowicz Bartosz (Fight Academy Bydgoszcz)
  2. Zienkiewicz Patryk (Gerke Fight Team)
  3. Harla Patryk (Brak klubu)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

pk84

  1. Szmajda Jakub (Fight Club Aleksandrów Kujawski)
  2. Karpiński Tomasz (TOP Team MMA Kwidzyń)
  3. Pietryńczyk Daniel (Legia Fight Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

pk77

  1. Mysur Jakub (Brak klubu)
  2. Płocheć Jakub (Underground MMA Elbląg)
  3. Chrzanowski Damian (Fight Club Aleksandrów Kujawski)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

pk70

  1. Homot Michał (Brak klubu)
  2. Pałeczka Patryk (Underground MMA Elbląg)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

pk66

  1. Frąszczak Patryk (Brak klubu)
  2. Pietrzela Maciej (Underground MMA Elbląg)
  3. Tarach Maciej (Underground MMA Elbląg)