Podsumowanie Pucharu Polski MMA 2022

Podsumowanie Pucharu Polski MMA 2022

Puchar Polski MMA 2022 już za nami. Dziękujemy Zawodnikom, Zawodniczkom i Trenerom za tak liczne przybycie i za świetną sportową atmosferę, w której przebiegały całe zawody.

\

Puchar Polski MMA 2022 nie mogłyby się odbyć, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie ze strony osób, firm i innych podmiotów.

Serdeczne podziękowania kierujemy w szczególności do:

Urzędu Miasta Sochaczew i Pana Burmistrza Piotra Osieckiego

Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 oraz jej zespołu

FAME MMA

Extreme Hobby TM

Storm Cloud

Defence24.pl

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
2. Fight Team MMA Brodnica 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Vale Tudo Białystok 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
4. Spartakus Rzeszów 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. Rio Grappling Ostrów Wlkp 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Berserkers Team Stargard 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
7. Streffa Fight Team Lubin 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
7. Akademia Sportów Walki Wilanów 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
9. Gladio 0 x złoto – 3 x srebro – 3 x brąz
10. MMA Zapasy Grajewo 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

Puchar Polski MMA Full Contact Mężczyzn do 61,2 kg

1. Armani Izatolla (Fight Team MMA Brodnica)
2. Grzeszczak Paweł (Gladio)

Puchar Polski MMA Full Contact Mężczyzn do 77,1 kg

1. Napierajczyk Sebastian (Berserkers Team Stargard)
2. Kuczmarski Dawid (Samuraj Gym)
3. Gwadera Adrian (Martial Arts Academy Bastion Mateusz Sablik)
3. Galin Piotr (Academia Gorila Żyrardów)

Puchar Polski MMA Full Contact Mężczyzn do 83,9 kg

1. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Kieszkowski Radosław (Berserker’s Team Choszczno)
3. Buganik Michał (Ankos MMA)

Puchar Polski MMA Full Contact Mężczyzn do 93 kg

1. Mruk Arkadiusz (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Volkau Ivan (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn OPEN

1. Kowalczyk Przemysław (Sportowe Puławy)
2. Stolarek Krzysztof (Ankos MMA)
3. Kozioł Michał (Gladio)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn do 93 kg

1. Zabielski Maciej (Vale Tudo Białystok)
2. Strzelecki Maciej (Gladio)
3. Ostrowski Paweł (Vale Tudo Białystok)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn do 84 kg

1. Gręda Dominik (Victoria Ostrołęka)
2. Czamara Cezary (Aligatores Warszawa)
3. Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club)
3. Grobel Maciej (Sportowe Puławy)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn do 77 kg

1. Lenczewski Wojciech (Vale Tudo Białystok)
2. Olszta Krystian (MKS Lubartów)
3. Błaziak Marcin (Gladio)
3. Wocial Wojtek (Klub Walki Grappler)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn do 70 kg

1. Pyrdoł Szymon (Fight Club Bytom .)
2. Czachor Adrian (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Jabłoński Antoni (Vale Tudo Białystok)
3. Budziłek Aleksander (BONZAI MMA Wrocław)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn do 66 kg

1. Nowak Patryk (Octopus Łódź)
2. Jakóbowski Dominik (Academia Gorila)
3. Rygiel Dawid (Octagon Team )
3. Sztymon Nikodem (Octagon Team )

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn do 61 kg

1. Podkański Paweł (Spartakus Rzeszów)
2. Skwarek Przemysław (BONZAI MMA Wrocław)
3. Leśniewski Jakub (Fight Club Bytom)

Puchar Polski MMA Junior Mężczyzn do 84 kg

1. Stachelek Bartosz (MMA Zapasy Grajewo)
2. Makowski Łukasz (Arrachion MMA Iława )
3. Bralewski Damian (Gimnazjon Kuźnia Wyszków)
3. Budoran Daniel (Gladio)

Puchar Polski MMA Junior Mężczyzn do 77 kg

1. Fornalski Kacper (Streffa Fight Team Lubin)
2. Walczak Antek (Dragon Fighter)
3. Pawlik Michał (Octopus Kłodzko)
3. Nogaj Kryspin (MMA Krosno)

Puchar Polski MMA Junior Mężczyzn do 70 kg

1. Filipiak Oliwier (Poland Top Team Grudziądz )
2. Skobel Piotr (Streffa Fight Team Lubin)
3. Godłoza Łukasz (Walhalla Fight Club Mińsk Maz.)
3. Chłanda Dawid (CTG Gym)

Puchar Polski MMA Junior Mężczyzn do 66 kg

1. Dziasek Paweł (Fight Club Bytom)
2. Czerny Nikita (Ronin Świętochłowice)
3. Półchłopek Kordian (MMA Krosno)
3. Czerwiński Bartosz (Klub Walki Grappler)

Puchar Polski MMA Junior Mężczyzn do 61 kg

1. Hulbój Marcel (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)
2. Bennour Karim (ASW Black Panther Bydgoszcz)
3. Knopik Stanisław (ASW Black Panther Bydgoszcz)
3. Poźniak Oskar (Spartakus Rzeszów)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok Mężczyzn OPEN

1. Król Maksymilian (Legia Fight Club)
2. Deluga Tomasz (Academia Gorila Ostrów Maz.)
3. Stępień Mateusz (Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki Czarny Smok )
3. Łuciuk Krzysztof (Elite Fight Club Lidzbark Warmiński)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok Mężczyzn do 93 kg

1. Prusik Sławomir (Coloseum Boxing Chojnów)
2. Sulgostowski Szymon (Barbarian Fight Club)
3. Budziak Kacper (Dziki Wschód)
3. Stefaniak Marek (Sportowe Puławy)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok Mężczyzn do 84 kg

1. Małkiński Wojtek (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Kluz Bartosz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Pikulicki Michał (Academia Gorila Rybnik)
3. Suwara Mateusz (Grappling Kraków)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok Mężczyzn do 77 kg

1. Żak Mateusz (Shark Top Team Bytom)
2. Szwarc Paweł (Academia Gorila Żyrardów)
3. Jaksa Piotr (Akademia Sportów Walki NELSON)
3. Miechowicz Paweł (Ankos MMA)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok Mężczyzn do 70 kg

1. Zieliński Jakub (Samuraj Gym)
2. Mazgaj Seweryn (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Łechtański Kamil (Team Fighting Zielona Góra)
3. Pokora Filip (Samuraj Gym)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok Mężczyzn do 66 kg

1. Stysiak Kamil (Berserkers Team Stargard )
2. Mitręga Łukasz (Octagon Team)
3. Horba Piotr (Elite Fight Club Lidzbark Warmiński)
3. Mykhlyk Arkhyp (Octagon Team)

Puchar Polski MMA Junior Pierwszy Krok Mężczyzn do 93 kg

1. Knurek Wiktor (MMA Krosno)
2. Gąszczyk Aleksander (Gladio)
3. Krukowski Igor (MMA Zapasy Grajewo)

Puchar Polski MMA Junior Pierwszy Krok Mężczyzn do 77 kg

1. Bycina Kacper (Niedźwiedzie Stro