Podsumowanie Mistrzostw Polski MMA 2022 i ALMMA 215 Sochaczew

Podsumowanie Mistrzostw Polski MMA 2022 i ALMMA 215 Sochaczew

Mistrzostwa Polski MMA 2022 przeszły już do historii.

Dziękujemy Zawodnikom, Zawodniczkom i Trenerom za tak liczne przybycie i za świetną sportową atmosferę, w której przebiegały całe zawody.

Mistrzostwa Polski MMA 2022 nie mogłyby się odbyć, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie ze strony osób, firm i innych podmiotów.

Serdeczne podziękowania kierujemy w szczególności do:

Urzędu Miasta Sochaczew i Pana Burmistrza Piotra Osieckiego

Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 oraz jej zespołu

FAME MMA

EXTREME HOBBY

STORM CLOUD

MMANIAK i https://opropolska.pl/

DEFENCE24.pl

WYNIKI Mistrzostw Polski MMA 2022

Mistrzostwa Polski MMA 2022 Full Contact Mężczyźni do 70,3 kg
1. Miłosz Kruk Akademia Holistyczna / Skarżysko-Kamienna
2. Mateusz Rajewski RajewskiTeam / Płock
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Full Contact Mężczyźni do 77,1 kg
1. Maciej Zacholski Ronin Gold Team Koszalin / Koszalin
2. Adam Dyrka Fight Club Bytom / Bytom
3. Patryk Wieryszko BLACK HORSE MMA ŁOMŻA / Łomża
3. Bartosz Powirski Arrachion Olsztyn / Olsztyn
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Full Contact Mężczyźni do 83,9 kg
1. Grzegorz Patra Przemol Boxing Team / Gryfice
2. Adrian Gwadera Martial Arts Academy Bastion Bełchatów / Bełchatów
3. Kacper Szalast Alligators fight club / Warszawa
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Full Contact Mężczyźni do 93 kg

1. Damian Dussa Energy club Gdynia / Gdynia
2. Mateusz Damięcki OCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
3. Piotr Arnista BLACK HORSE MMA ŁOMŻA / Łomża
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Full Contact Mężczyźni OPEN
1. Michał Rudzki Academia Gorila Skierniewice / Skierniewice
2. Krzysztof Myśliwiec MMA Warriors Be Fit / Nowy dwór mazowiecki
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Striking Mężczyźni do 93 kg
1. Filip Zboiński ASSW WARRIOR / Aleksandrów Kujawski
2. Maciej Strzelecki GLADIO / Lublin
3. Michał Jeziorski Poland Top Team / Grudziądz
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Masters Mężczyźni do 77 kg

1. Kazimierz Bednarz Maku Gym / Nowe miasteczko
2. Marek Majkut Akademia Walki / Warszawa
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Masters Mężczyźni do 88 kg

1. Michał Bobrzyk Silesian Sanda Club / Gaszowice
2. Rafał Kosiński Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3. Marcin Małecki MMA Tornado Kalisz / Kalisz
3. Tomasz Martyka Unia Jiu Jitsu / Sparta Jaworzno
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Masters Mężczyźni OPEN
1. Paweł Szymański Renato Tavares Poland / MMA Czarni Słupsk
2. Arkadiusz Lewandowski WEST COAST TEAM / Świnoujście
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 61 kg

1. Paweł Grzeszczak GLADIO / Świdnik
2. Dawid Stachaczyk TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Piotrków Trybunalski
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 66 kg

1. Paweł Podkański Spartakus Rzeszów / Rzeszów
2. Oskar Grzelak Golden Dragon / Bydgoszcz
3. Dominik Jakóbowski Academia Gorila / Warszawa
3. Paweł Selwa Studio 44 / Rzeszów
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 70 kg

1. Tomasz Bywalec BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2. Rafał Bugno Gorlicki Klub Sportów Walki / Gorlice
3. Dawid Kościelak Golden Dragon / Bydgoszcz
3. Krystian Górak Studio 44 / Rzeszów
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 77 kg

1. Adrian Czachor Akademia Sportów Walki Wilanów / Warszawa
2. Jan Kuczmaja Akademia Mieszanych sztuk walki włocławek / Włocławek
3. Patryk Dubaczyński Gym Lublin / Lublin
3. Krzysztof Śmigacz Białostockie Stowarzyszenie Miezanych Sportów Walki / Białystok
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 84 kg
1. Marcin Błaziak GLADIO / Świdnik
2. Szymon Gamla Copacabana Łęczna / GKS Gornik Łęczna
3. Łukasz Osiak Sportowe Puławy / Garwolin
3. Marcin Kopcza GŁD GF Team Piła / Piła
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni do 93 kg
1. Nikodem Sura WEST COAST TEAM / Świnoujście
2. Maciej Zabielski MMA ValeTudo Białystok / Białystok
3. Patryk Marszałek Klub Sportowy Cross Fight Radom / Radom
3. Konrad Komorowski Mighty Bulls Gdynia / Gdynia
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni OPEN
1. Aleksander Kroczak Klub Sportowy Cross Fight Radom / Radom
2. Hubert Brach Zenith BJJ / Iława
3. Wojciech Szegda Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 52 kg

1. Wiktoria Andruch Zenith BJJ / Iława
2. Paulina Ilnicka Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3. Wiktoria Pleśniak Top Team Rzeszów / Rzeszów
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Ograniczona Formuła Senior Kobiety do 57 kg

1. Paulina Gęściak Golden Dragon / Bydgoszcz
2. Angelika Władyka Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów / Rzeszów
3. Monika Weitz XYZ FIGHT ACADEMY BYDGOSZCZ / Bydgoszcz
3. Katarzyna Mańke Hulk Team / Zenith
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Junior Mężczyźni do 61 kg

1. Arsen Naslyan KAITO TEAM / stalowa wola
2. Kamil Kaczmarek Przemol Boxing Team / Gryfice
3. Michał Sołowiej KAITO TEAM / stalowa wola
3. Franciszek Leśniański Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Junior Mężczyźni do 66 kg
1. Oskar Rembak Akademia Holistyczna / Skarżysko Kamienna
2. Patryk Erdmann GŁD GF Team Piła / Piła
3. Hubert Kozłowski BLACK HORSE MMA ŁOMŻA / Łomża
3. Aleks Rosiak Akademia Sportów Walki MMA Fighter Radom / Radom
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Junior Mężczyźni do 70 kg
1. Dominik Początko Fightman / Bochnia
2. Wiktor Kudyba Ralph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Rzeszów
3. Gracjan Kupczyński Fighters Factory / Oleśnica
3. Patryk Makuch GLADIO / Świdnik
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Junior Mężczyźni do 77 kg
1. Stanisław Rosochacki Academia Gorila / Warszawa
2. Ksawery Jagielski Nowomieszczanie / Nowe Miasto Lubawskie
3. Hubert Salamon KAITO TEAM / stalowa wola
3. Szymon Szczepanowski Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Junior Mężczyźni do 84 kg
1. Łukasz Makowski Zenith BJJ / Iława
2. Kacper Makar Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław
3. Kacper Bakalarski TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Piotrków Trybunalski
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Junior Mężczyźni do 93 kg
1. Szymon Woszczyński Shooters Konin / Konin
2. Daniel Budoran GLADIO / Lublin
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Junior Kobiety do 57 kg

1. Sara Dembińska Uks Anakonda Podciernie / Podciernie
2. Małgorzata Popowicz Strefa Walk Lubin / Invictus
3. Anastazja Sekścińska MMA TEAM Ostróda / Ostróda
3. Alicja Uroda Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Junior Kobiety do 66 kg

1. Wiktoria Czyżewska Brawler FC / Końskie
2. Ida Dobrowolska Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów / Rzeszów
3. Aleksandra Szczepanek Gorlicki Klub Sportów Walki / Gorlice
3. Julia Kozłowska Przemol Boxing Team / Gryfice
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Junior Kobiety +66 kg

1. Julia Żelazek Kaliniak Team / Mrągowo
2. Izabela Gruchalska Bambero Team / Wyszków
3. Wiktoria Borsuk Silesian Sanda Club / Gaszowice
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Kadet Mężczyźni do 55 kg
1. Kamil Rudziński ASSW WARRIOR / Aleksandrów Kujawski
2. Marcin Skolud Spartan Chorzów / Chorzów
3. Oskar Czarnecki Grappling Kraków / Kraków
3. Dominik Sitko Fight Club Bytom / Bytom
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Kadet Mężczyźni do 61 kg

1. Alex Jedynak Spartan Chorzów / Chorzów
2. Aleks Gniewkowski MMA TEAM Ostróda / Ostróda
3. Aleksander Kowalski Rio Grappling Club / Ostrów Wielkopolski
3. Dawid Paluch Spartan Chorzów / Chorzów
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Kadet Mężczyźni do 66 kg

1. Aleksander Szmaj Strefa Walk Lubin / Lubin
2. Alan Mateja Zenith Łódź / Łódź-Polesie
3. Kamil Kąpielewski CTG Gościnna Warszawa / stare babice
3. Ksawery Zając Spartakus Rzeszów / Rzeszów
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Kadet Mężczyźni do 70 kg

1. Dawid Wójcik Klub Sportowy Cross Fight Radom / Radom
2. Patryk Skipirzepa Spartan Chorzów / Chorzów
3. Cezary Kosacki Martial Arts Academy Bastion Bełchatów / Bełchatów
3. Marek Szyrmo WEST COAST TEAM / Świnoujście
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Kadet Mężczyźni do 77 kg
1. Kacper Wiśniewski MMATALEO Słupsk / Słupsk
2. Bartosz Jarosz OLIMPUS FIGHT CLUB / Dąbrowa Górnicza
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Kadet Mężczyźni +77 kg

1. Łukasz Flak Fight Club Bytom / Bytom
2. Marcel Panfil Przemol Boxing Team / Gryfice
3. Mateusz Zienkiewicz WEST COAST TEAM / Świnoujście
Mistrzostwa Polski MMA 2022 Kadet Kobiety do 57 kg

1. Julia Lewandowska UKS Mały Wojownik / Warszawa
2. Magdalena Dzięgiel Grappling Kraków / Kraków
3. Anna Chmiel Uks Anakonda Podciernie / Podciernie
3. Roksana Piechowiak ANKOS MMA / Luboń

WYNIKI ALMMA 215 Sochaczew – Mistrzostw Mazowsza MMA

Turniej Pierwszy Krok MMA Senior Mężczyźni do 61 kg

1. Kuba Gutkowski Impact Płock / Płock
2. Przemysław Grudziński Impact Płock / Płock
3. Jakub Wądołowski Białostockie Stowarzyszenie Miezanych Sportów Walki / Białystok
3. Jakub Gracz Renato Tavares Poland / MMA Czarni Słupsk
Turniej Pierwszy Krok MMA Senior Mężczyźni do 66 kg

1. Kacper Korbal Impact Płock / Płock
2. Michał-Jerzy Wasiluk Białostockie Stowarzyszenie Miezanych Sportów Walki / Białystok
3. Konrad Kowalski Academia Gorila Skierniewice / Skierniewice
3. Piotr Horba Elite Fight Club / Lidzbark Warmiński
Turniej Pierwszy Krok MMA Senior Mężczyźni do 70 kg
1. Szymon Kałużny STRIKER TUREK / TUREK
2. Kamil Tomaszewski Dragon Fight Club Sochaczew / Sochaczew
3. Adrian Grudziński Impact Płock / Płock
3. Adrian Kaczmarczyk Spartakus Rzeszów / Rzeszów
Turniej Pierwszy Krok MMA Senior Mężczyźni do 77 kg

1. Jakub Kasiński MMATALEO Słupsk / Słupsk
2. Adam Rutowicz TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Piotrków Trybunalski
3. Alan Kin Hulk Team / Zenith
3. Adam Tomiczek BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
Turniej Pierwszy Krok MMA Senior Mężczyźni do 84 kg
1. Bartłomiej Błocki Berserker`s Team Aligatores / Warszawa
2. Adrian Pawlak Fight club TK team / Koluszki
3. Piotr Kosior Klub Sportowy Cross Fight Radom / Radom
3. Patryk Lewandowski K.O Fight Team Gostynin / Gostynin
Turniej Pierwszy Krok MMA Senior Mężczyźni do 93 kg
1. Mariusz Poławski Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2. Mikołaj Tomaszewski Energy club Gdynia / Gdynia
3. Krystian Winiarski Top Team Rzeszów / Rzeszów
3. Andrii Mosimchuk Unia Jiu Jitsu / Sparta Jaworzno
Turniej Pierwszy Krok MMA Senior Mężczyźni OPEN
1. Paweł Szymański Renato Tavares Poland / MMA Czarni Słupsk
2. Konrad-Szymon Pryszlak Elite Fight Club / Lidzbark Warmiński
Turniej Pierwszy Krok MMA Junior Mężczyźni do 61 kg
1. Eryk Aluda Zenith BJJ / Łódź
2. Kewin Szkaradowski Akademia Sportów Walki Wilanów / Mińsk Mazowiecki
3. Daniel Szymczykiewicz WEST COAST TEAM / Świnoujście
3. Adrian Bychta MMA TEAM GIŻYCKO / Giżycko
Turniej Pierwszy Krok MMA Junior Mężczyźni do 66 kg
1. Filip Kras Unia Jiu Jitsu / Sparta Jaworzno
2. Daniel Suska MMA TEAM GIŻYCKO / Giżycko
3. Tobiasz Skrzek Bulldog Fight Club / Tarnobrzeg
3. Krzysztof Wajda Grappling Kraków / Kraków
Turniej Pierwszy Krok MMA Junior Mężczyźni do 70 kg
1. Valentyn Petrov Golden Dragon / Bydgoszcz
Turniej Pierwszy Krok MMA Junior Mężczyźni do 77 kg
1. Mateusz Krukowski MMA Witkowo / Witkowo
2. Dawid Frej Top Team Rzeszów / Rzeszów
3. Bartosz Wojciechowski OCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
3. Szymon Szewc Bulldog Fight Club / Tarnobrzeg
Turniej Pierwszy Krok MMA Junior Mężczyźni do 84 kg
1. Hubert Drozdowski Strefa Walk Lubin / Lubin
MMA Witkowo / Witkowo BLACK HORSE MMA ŁOMŻA / Łomża
Turniej Pierwszy Krok MMA Junior Mężczyźni OPEN
1. Kamil Duran Bulldog Fight Club / Tarnobrzeg
2. Krystian Modzelewski BLACK HORSE MMA ŁOMŻA / Łomża