Podsumowanie ALMMA 198 Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Klincz Kielce 2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
3. Gladio 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. MKS Lubartów 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Dexters Team 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Strzelecki Maciej – G (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kulesz Adam – DWŁ (Dziki Wschód Łosice) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Izdebski Marcin – L (Lublinianka MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Łukaszuk Grzegorz – DW (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Miękina Maciej – MKS_L (MKS Lubartów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Olszta Krystian – L (MKS Lubartów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Błaziak Marcin – G (Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Akhmadov Baysangur – FSCh (FABRYKA SPORTU CHEŁM) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Grosicki Krzysztof – ASSW (Akademia Sportów Walki Wilanów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Buczek Dominik – FD (Forca Dęblin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Grzeszczak Paweł – G (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ferro Giuseppe – GK (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Lizakowski Piotr – ASWW (Akademia Sportów Walki Wilanów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wojciechowski Jan – FGL (Fight Gym Lublin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Junior do 93 kg

1. Pajdo Kuba – KK (Klincz Kielce) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wójcik Paweł – SL (Shootfighters Lublin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Junior do 77 kg

1. Nowaczenko Daniel – DW (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Prządka Maciej – FD (Forca Dęblin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jaszczuk Alan – DW (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Junior do 70 kg

1. Ogorzałek Krystian – DT (Dexters Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czajkowski Adam – FGL (Fight Gym Lublin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wilk Nestor – SRz (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Junior do 66 kg

1. Barczak Paweł – MKS (MKS Lubartów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sieńko Eryk – SRz (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Oksiński Maciej – KK (Klincz Kielce) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Junior do 61 kg

1. Poźniak Oskar – S_Rz (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wiącek Korneliusz – SRz (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Góra Olaf – DT (Dexters Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Grędysa Marek (Spartakus Rzeszów)
2. Gębura Mateusz (MKS SAMBO CHEŁM )
3. Chistjakov Oleksandr (Ares Fight Club Warszawa)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Grzeszczuk Paweł (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Myrtazaliev Dzamalytdin (Ares Fight Club Warszawa)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Kasprzyk Bartłomiej (Dexters Team)
2. Stachal Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Pietrzak Patryk (Klincz Kielce)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Ryczko Jakub (Klincz Kielce)
2. Trojan Andrzej (Klincz Kielce)
3. Grabowski Przemysław (MKS SAMBO CHEŁM )

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Noworyta Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)
2. Saienko Ivan (Ares Fight Club Warszawa)
3. Korniszuk Marcin (Gladio)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Prus Vadym (Ares Fight Club Warszawa)
2. Bordzicki Adrian (Fight Point Biała Podlaska)
3. Czyżowicz Dawid (Dexters Team)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Wlazły Jakub (TKO Niemce)
2. Soból Norbert (SFC 24 Dęblin)
3. Sosnówka Karol (Kaito Stalowa Wola)

Turnieje BJJ No Gi Białe Pasy

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Akhmadov Baysangur (Fabryka Sportu Chełm)
2. Ksiądz Jakub (MKS Lubartów)
3. Tarczyluk Patryk (Motor Lublin)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Bednarczyk Jakub (Motor Lublin)
2. Kubiś Filip (Motor Lublin)
3.  Dziubiński Ernest (Fight Gym Lublin)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Gogłoza Krystian (Forca Dęblin)
2. Dudzik Patryk (Klub Sportowy Workout)
3. Włosek Maksymilian (MKS Lubartów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *