Podsumowanie ALMMA 142 Oborniki Śląskie

Klasyfikacja generalna

1. Rio Grappling Club Wrocław
2. MMA Solo Team Namysłów
3. Wrox Gym
4. Contender Kamienna Góra
5. CHECKMAT Wrocław
6. Octagon Team

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Głąb Mateusz (Wrox Gym)
2. Baran Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Młyński Oliwier (Rio Grappling Wrocław)

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Pogorzelski Michał (CHECKMAT Wrocław)
2. Czop Oskar (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Full Contact do 70 kg

1. Wdowiak Bartłomiej (MMA Solo Team Namysłów )
2. Kępa Adrian (MMATADORES Katowice)
3. Pilch Rafał (Contender Kamienna Góra )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Rożenko Robert (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego )
2. Kupczyk Jarosław (23 Evolution Fight Academy)
3. Graczyk Jakub (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Alenowicz Michał (Wrox Gym)
2. Bednarek Kamil (Junior Dzerżoniów)
3. Gil Marcin (FightLab Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Stefaniak Igor – RGC(Rio Grappling Club Wrocław)
2. Gałka Grzegorz(Brak klubu)
3. Rybiński Radosław(Tyberian Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Żurek Michał (Tyberian Team)
2. Kobiałka Patryk (Berserkers Team Jelenia Góra)
3. Grabia Adrian (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Gomułka Mariusz (Contender Kamienna Góra )
2. Oleksy Michał (Contender Kamienna Góra )
3. Malinowski Daniel (Octagon Team )

Turniej Junior OPEN

1. Olech Łukasz (BJJ NEXT LEVEL)
2. Ćwikłowski Jakub (Berserkers Team Jelenia Góra)

Turniej Junior do 84 kg

1. Sochański Kasjan (Bebson Gold Team Bielawa)
2. Skoczke Piotr (Berserkers Team Jelenia Góra)

Turniej Junior do 77 kg

1. Kaczmarek Kacper (Octagon Team )
2. Staniszewski Dawid (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego )
3. Dutkowski Alan (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)

Turniej Junior do 70 kg

1. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team)
2. Grzesiak Damian (Puncher Wrocław)
3. Mateusiak Kuba (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej Junior do 66 kg

1. Walkowiak Marcin (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Obłoza Adrian (OBAMMA Fight Team)
3. Anthony Samuel (Octagon Team )

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Baron Mateusz (MMATADORES Katowice)
2. Dzikowski Borys (MMA Rawicz)
3. Ociepka Adrian (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Wasiela Kamil (Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.)
2. Machoń Łukasz (Jenel Fight Club)
3. Zagajewski Patryk (Bebson Gold Team Bielawa)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Charmuszko Mariusz (Rio Grappling Wrocław)
2. Fida Jarosław (Tyberian Team)
3. Dwornik Grzegorz (Saiyan Gold Team)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Pilarz Paweł (MMA Solo Team Namysłów )
2. Jabłoński Remik (Contender Kamienna Góra )
3. Deleś Łukasz (Jenel Fight Club)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Nowicki Maciej (MMA Solo Team Namysłów)
2. Zarówny Denis (Gym-Fight Wrocław )
3. Shveyko Valik (Saiyan Gold Team)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Wiewiórka Maksymilian (CHECKMAT Wrocław)
2. Le Tobiasz (Octagon Team)
3. Pielaszkiewicz Patryk(Niedźwiedzie Stronie Śląskie)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Grzegorski Artur (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Leszczyński Kacper (Wrox Gym)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Kobiety do 66 kg

1. Gosk Katarzyna (FightLab Wrocław)

2. Rodzik Marta (MKS Lubartów)

3. Kurzeja Renata (Berserker’s Team Jelenia Góra)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 67,5 kg

1. Przymusiński Filip (Invictus)

2. Baran Bartek (Octagon Team)

3. Miś Gracjan (Streffa Fight Team)

3. Murawski Mateusz (Sparta Gold Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 73,5 kg

1. Dziurkowski Paweł (Berserker’s Team Wrocław)

2. Zachara Robert (Next Level BJJ)

3. Kręcisz Wiesław (Sparta Gold Team)

3. Pikuliński Mateusz (Saiyan Gold Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 79,5 kg

1. Tiuchty Mateusz (Invictus)

2. Olko Sławomir (FightLab Wrocław)

3. Polit Damian (MKS Lubartów)

3. Poranek Kamil (Adrenalina Fight Kluczbork)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 85,5 kg

1. Radowicz Nathan (Invictus)

2. Hulbój Piotr (Berserker’s Team Wrocław)

3. Piotrowski Józef (Invictus)

3. Juszczak Przemysław (Berserker’s Team Jelenia Góra)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy +97,5 kg

1. Ochoński Marcin (Berserkers Team Jelenia Góra)

2. Ferlis Dariusz

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 79,5 kg

1. Ogonowski Patryk (Sparta Gold Team)

2. Zając Radosław (Academia Gorila)

3. Szpociński Marcin (brak klubu)

3. Skołuda Grzegorz (Berserker’s Team Wrocław)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 85,5 kg

1. Chrzan Wojciech (Saiyan Gold Team)

2. Głąb Mateusz (Wroxgym)

3. Urban Mariusz (Saiyan Gold Team)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 91,5 kg

1. Chudy Michał (Invictus)

2. Pernej Kamil (Horda MMA Wałbrzych)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy +97,5 kg

1. Kusztal Mateusz (Invictus)

2. Kopa Dawid (Berserker’s Team Jelenia Góra)

3. Kuczkowski Piotr (Invictus)

Turniej BJJ No Gi Białe + Niebieskie OPEN

1. Olech Łukasz (Next Level BJJ Opole)

2. Ogonowski Patryk (Sparta Gold Team)

3. Kuczkowski Piotr (Invictus)

Turniej BJJ No Gi Brąz + Czarne OPEN

1. Pukała Paweł (Boi Team Strzelin)

2. Waligórski Mateusz (Invictus)

3. Czop Oskar (Rio Grappling Club Wrocław)

4 Comments

  1. Ochonski Marcin turniej bjj no to białe pasy +97,5 kg to zawodnik klubu Berserkers Team Jelenia Góra. Bardzo proszę o poprawienie

  2. Turniej bjj no gi niebieskie pasy + 97,5kg zawodnik co zajął drugie miejsce to Dawid Kopa, a nie Daniel Kopa, proszę o korektę.

Comments are closed.