Mistrzostwa Polski MMA 2013

Termin i miejsce zawodów 15 GRUDZIEŃ 2013


96-500 Sochaczew, ul.Olimpijska 3

 

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Dragon Fight Club Sochaczew
2. Okniński Team 
3. MMA Team Ełk
4. Octagon Team 
5. Fightman 2
6. Okniński Biała Podlaska
 
 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Dobiński Tomasz (Vera Fight Club)
2. Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Jachimowski Alan Sako (Sako Gdańsk)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Mroczek Artur (Okniński Team )
2. Kalski Kryspin (Kobe Gym)
3. Wesołowski Wojciech (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Grzebyk Andrzej (Legion Team Tarnów)
2. Musiał Dawid (Forfit)
3. Kwiatoń Jan (Viet Vo Dao Bydgoszcz)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Langer Alan (Silesian Cage Club)
2. Iwanowski Mateusz (Okniński Biała Podlaska)
3. Jankowski Adam (Viet Vo Dao Ełk )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Akhiadov Lambert (Okniński Team )
2. Grochowski Łukasz (Okniński Biała Podlaska)
3. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Salamov Arbi (Copacabana Warszawa)
2. Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg)
3. Ugurchiev Dzkokhar (Okniński )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Ugurchiev Askhab (Okniński Team )
2. Kałuda Mikołaj (Gracie Barra Łódź)
3. Biniecki Adrian (Husria Włocławek)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Itrich Szymon (Mad Dogs Gdynia)
2. Toe Filip (Gwardia Warszawa)
3. Medyński Maciej (Fight Academy Stargard )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn)
2. Adamczyk Jacek (Baltic Fighters Gdańsk )
3. Wojdat Michał (Cross Fight Radom)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom)
2. Biegański Adam (Vale Tudo Białystok)
3. Murawski Michał (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów)
2. Kaźmierczak Piotr (BOI TEAM WROCŁAW )
3. Szczepaniak Kamil (Fight Fabric )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Bernard Jan (Nastula Club)
2. Kołoczek Paweł (Octagon Team )
3. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Wysocki Krzysztof (Black Horse MMA Łomża )
2. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team )
3. Gajda Marcin (War Dogs)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Gleba Szymon (MMA Team Ełk)
2. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do )
3. Jaros Martin (Octagon Team )

Ranking kobiet

Formuła full contact (FC) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki)
2. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Mikrut Anna (Sparta Team Goleniów)
2. Łukasiewicz Milena (MMA Team Ełk)
3. Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Wardzińska Beata (Octagon Team )
2. Adamiec Dominika (MMA Team Ełk)

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do57 kg

1. Wawer Wiola (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Fergińska Sylwia (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Kózka Joanna (Fightman)
2. Olchanowska Klaudia (MMA Team Ełk)