ALMMA 49 Wrocław

Mistrzostwa Polski Juniorów MMA

oraz Mistrzostwa Polski Zachodniej Seniorów

WROCŁAW 1 GRUDNIA 2013 NIEDZIELA
Organizator:
K.S. WROX GYM WROCŁAW
TOMASZ SKÓRKOWSKI

Lokalizacja:
Hala wielofunkcyjna ul. Paderewskiego 35 (teren stadionu olimpjskiego) Wrocław

Klasyfikacja generalna

1. Radomski Klub Taekwon-do
2. BOI TEAM WROCŁAW
3. Lutadores Opole
3. GOLD TEAM BIELAWA
5. Scorpion Krępice

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Świątek Jakub (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Molik Wojciech (Puncher Wrocław)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Stepień Jan (Lutadores Opole)
2. Wiśniewski Maksymilian (drysdale/zenith bjj)
3. Górecki Wojciech (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW )
2. Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW )
3. Dołgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW )
3. Kupiec Adrian (LEGION Głogów )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Polityło Paweł (Rio Grappling Wrocław)
2. Roskosz Patryk (BOI TEAM WROCŁAW )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Gutkowski Bartosz (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do )
3. Sagan Patryk (LEGION Głogów )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Drelich Paweł (Scorpion Krępice )
2. Tobiasz Marcin (Contender Kamienna Góra )
3. Szmyd Patryk (Extreme Fighters Wrocław)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Borowski Łukasz (ELITARNI MMA TEAM )
2. Felińczak Piotr (Scorpion Krępice )
3. Kumanek Robert (BOI TEAM WROCŁAW )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin)
2. Jusupow Oleksander (Lutadores Opole)
3. Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team Lubin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rogosz Piotr (Scorpion Krępice )
2. Pabis Piotr (Fighters Factory)
3. Klarecki Maciej (MMA Międzyrzecz)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Hanysz Krystian (Fighters Factory)
2. Płotka Piotr (Klub Sportów Walki Gladiator )
3. Jędrzejewski Robert (Extreme Fighters )
3. Fidkowski Adam (Lutadores Opole)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kołtunowicz Sławomir (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Swat Krystian (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Maciuszek Paweł (Lutadores Nysa)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Bezwerchny Sebastian (Lutadores Nysa)
3. Czachor Eryk (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kondziołka Dominik (Kong Sao)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Stelmach Nitaj (UKS Taekwon-do Gryf )
3. Niemiec Daniel (Streffa Fight Team Lubin)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Bobrowski Michał (Szkoła Walki Drwala)
2. Szalast Kacper ACT (ACT Aquila Competition Team Warszawa)
3. Popiół Mikołaj (ANIMMALS)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów)
3. Temirbulatov Yusup (Gladio)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tokarz Przemek (Octagon Team )
2. Legierski Mateusz – OT_C (Octagon Team )
3. Koziorzębski Kacper (Rio Grappling)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Piordas Wojciech (Fight Club Bytom .)
2. Bartoszewicki Maksymilian (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wilski Arman (Lutadores Opole)
2. Borchashvili Kemran (Gladio)
3. Trytek Michał (Legion Team Tarnów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Koclęga Artur (ANIMMALS)
2. Frelich Dariusz (Contender Kamienna Góra )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Kalinowski Dariusz (Only Fighting KK Głuszyca )
2. Kapij Grzegorz (Puncher Wrocław)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Chramęga Krystian BGT B (Bebson Gold Team Bielawa)
2. Firla Wojciech (Kong Sao)
3. Hrabarowicz Rafał (Only Fighting KK Głuszyca )
3. Kowalczyk Piotr (Lutadores Wrocław)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Markowski Mateusz (GOLD TEAM BIELAWA)
2. Biały Krzysztof (GOLD TEAM BIELAWA)
3. Beśka Piotr (GOLD TEAM BIELAWA)
3. Kozielec Mateusz (Contender Kamienna Góra )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kowalski Michał Garwolin (Ośrodek Sportów Walki w Garwolinie)
2. Foryś Radosław (Fighters Factory)
3. Zachara Adrian (ANIMMALS)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Tomaszek Karol (Certus Victoria )
2. Bilewicz Adam (Rio Grappling Wrocław)
3. Tupiec Marcin (TRIUMPHATOR MMA)
3. Kosma Kelm (Academia Gorilla)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki)
2. Postrożny Monika (Contender Kamienna Góra )

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Kózka Joanna (Fightman)