ALMMA 48 Rzeszów

Termin i miejsce zawodów:
30-11.2013 (BJJ) 01.12.2013 (MMA)
Sala Gimnastyczna ZSKU ul.Sucharskiego 4 (obok WSIZ)

Klasyfikacja generalna

1. Fightman
2. Ryoku Dojo
3. Kaito Stalowa Wola
4. Spartakus Rzeszów
5. Spartakus Mielec

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rogóż Patryk (Fightman)
2. Jagiełłowicz Artur (Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Drelich Paweł (Scorpion Krępice )
2. Kipczak Marcin (Ryoku Dojo)
3. Cukierda Mariusz (Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Zaborowski Hubert (KSW Garyu Krosno )
2. Porębski Hubert (Fightman)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman)
2. Suski Jerzy (Ryoku Dojo)
3. Piczak Grzegorz (Ryoku Dojo)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala)
2. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo)
3. Hasiak Sylwin (Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman)
2. Nadolski Kamil (Octagon ŻORY)
3. Kurek Mateusz (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Wołoszyn Dariusz (Kaito Stalowa Wola)
2. Szeliga Jarosław (Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Wojtowicz Szymon (Spartakus Rzeszów)
2. Cavalieri Gracjan (Kaito Stalowa Wola)
3. Kuźniar Witold (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman)
2. Majgier Robert (Kaito Stalowa Wola)
3. Horynecki Kacper (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec)
2. Wcisło Wojtek (Spartakus Rzeszów)
3. Banduła Daniel (Ryoku Dojo)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman)
2. Nowak Mateusz (Ryoku Dojo)
3. Puchalski Grzegorz (Spartakus Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Bernacki Dariusz (Brak klubu)
2. Kulik Damian (Spartakus Mielec)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Gonet Jan (Ryoku Dojo)
2. Pasierb Rafal (Spartakus Rzeszów)
3. Wisz Karol (Dynamit Grappling Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Róg Paweł (Spartakus Mielec)
2. Krupa Tomasz (Kudo Zamość)
3. Zając Łukasz Kaito SW (Kaito Stalowa Wola)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Baran Paweł (Ryoku Dojo)
2. Koncewicz Maciej (Spartakus Mielec)