ALMMA 52 Sochaczew

Puchar Polski Centralnej

 

Termin i miejsce zawodów:
25 styczeń 2014
96-500 Sochaczew. ul.Olimpijska 3

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Radomski Klub Taekwon-do
2. Dragon Fight Club Sochaczew
3. Cross Fight Club 
4. Fightman
4. Baltic Fighters Gdańsk 
 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Barłożek Adrian (Brak klubu)
2. Nowakowski Konrad (Ziomek Team)
3. Kirschhiebel Seweryn (Fighting Division Combat Club )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rogóż Patryk (Fightman)
2. Szymajda Hubert (Okniński Biała Podlaska)
3. Kucharski Kacper (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Akhiadov Lambert (Okniński Team )
2. Wojtalewicz Marcel (Gracie Barra Łódź)
3. Szymański Karol (Cross Fight Radom)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Abdullakh Salamov (Hunter MMA)
3. Gutkowski Bartosz (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Adamczyk Jacek (Baltic Fighters Gdańsk )
2. Bednarski Rafał (Grappling Kraków)
3. Dynarski Wojtek (Team Janiak )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Podgórczyk Miłosz (Baltic Fighters Gdańsk )
2. Poneta Andrzej (Cross Fight Radom)
3. Kazubski Grzegorz (RKT Radom )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Nowikow Jakub (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Nowikow Cezary (Radomski Klub Taekwon-do )
3. Opaliński Piotr (GLKS Nadarzyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Bytniewski Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Chojnacki Paweł (Fighting Division Combat Club )
3. Hugues Piotr (S4 Fight&CrossGym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Bekhan Abalaev (Okniński )
3. Zagała Przemysław (RGC Dąbrowa Górnicza)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Młynarski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do )
3. Czachor Eryk (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Szalast Kacper ACT (ACT Aquila Competition Team Warszawa)
2. Dobijański Sebastian (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman)
2. Chrzanowski Daniel (Gladiator Ostrołęka )
3. Firut Maciej (SIGNUM Biała Podlaska)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Drężek Piotr (Fight Academy Ostrołęka)
2. Ceberek Łukasz (Fight Academy Ostrołęka)
3. Kosoń Damian (Cross Fight Radom)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Spychalski Tomasz (Fighting Division Combat Club )
2. Kołtunowski Damian (Team Janiak )
3. Kaszubski Dawid (Fighting Division Combat Club )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Augustyniak Benjamin (ELITARNI MMA TEAM )
2. Duraj Patryk (Cross Fight Radom)
3. Frąk Mateusz (Cross Fight Radom)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Guzowski Adam (Gladiator Ostrołęka )
2. Skowroński Krzysztof (Fight Team MMA Brodnica)
3. Kubas Krzysztof (Shark Łódź)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Morawiec Adrian (Team Janiak )
2. Talarowski Łukasz (Gladio)
3. Dziekoński Dariusz (Fight Academy Ostrołęka)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Mazur Mariusz (Spartakus Team Zakopane)
2. Celej Krzysztof (Cross Fight Radom)
3. Antos Adrian (Cross Fight Radom)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki)
2. Żeromska Natalia (Viet Boxing Poland)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa)
2. Fergińska Sylwia (Dragon Fight Club Sochaczew)