ALMMA 57 Oborniki Śląskie

Puchar Dolnego Śląska


Zawody pod patronatem Pana Burmistrza Sławomira Błażejewskiego

Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Sportu Elit Oborniki Śląskie


Termin i miejsce zawodów
29.03.2014 r. Oborniki Śląskie
Hala Sportowa OSiR ul. Poniatowskiego 22, 55-120 Oborniki Śląskie

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team
2. Forca Brava Gold Team Polska
3. Fight Club Bytom .
4. Rio Grappling Ostrów Wlkp
5. Rio Grappling Club Oława

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Victoriano Livio (Forca Brava Gold Team Polska)
2. Turyński Michał (Boi Team)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Bobrowski Michał (Szkoła Walki Drwala)
2. Miszkiewicz Rafał (Brak klubu)
3. Borowski Łukasz (ELITARNI MMA TEAM )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM )
3. Dębiak Adrian (ELITARNI MMA TEAM )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Olko Sławomi (Extreme Fighters )
2. Ławniczak Daniel (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Jański Maciej (Certus Victoria )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team )
2. Kołoczek Paweł (Octagon Team )
3. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Baran Bartłomiej (Octagon Team )
2. Kareta Dawid (Octagon Team )
3. Dybski Mateusz (FightLab Wrocław)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Grzywacz Łukasz (Octagon Team )
2. Kołoczek Piotr (Octagon Team )
3. Otoliński Dominik (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ziółko Mikołaj (Fightman)
2. Widera Patryk (Wrox Gym)
3. Tracichleb Robert (ELITARNI MMA TEAM )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)
2. Legierski Mateusz – OT_C (Octagon Team )
3. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Juśkowiak Maciek (Forca Brava Gold Team Polska)
2. Kita Albert (MMASolo Namysłów )
3. Ciesielski Sebastian (UKS Gladius Trzebnica )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mencel Mikołaj (judo Miejska Górka )
2. Gałecki Artur (Junior Dzerżoniów)
3. Seliga Paweł (Wydra Gym)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wac Jacek (Forca Brava Gold Team Polska)
2. Paś Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Kabiesz Kamil (Octagon Team )
2. Wdowiak Bartłomiej (MMASolo Namysłów )
3. Góral Łukasz (Fightman)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Celmer Krystian (Rio Grappling Club Oława )
2. Kubiak Piotr (Gracie Barra Łódź)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Pernak Grzegorz (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Buta Paweł (ELITARNI MMA TEAM )
3. Kottas Krzysztof (UKS Gladius Trzebnica )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rudnicki Mateusz (Rio Grappling Wrocław)
2. Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława )
3. Scholz Damian (Gwardia Tychy )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Czop Oskar (GOLD TEAM BIELAWA)
2. Jura Grzegorz (Gwardia Wałbrzych )
3. Wojtal Marcin (Gold Team Polska)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki)
2. Postrożny Monika (Contender Kamienna Góra )