ALMMA 58 Żyrardów

Puchar Polski Centralnej

Akademickie Mistrzostwa Polski

Termin i miejsce zawodów – 13 kwietnia 2014
96-300 Żyrardów, ul. Jodłowskiego 25/27

Klasyfikacja generalna – Puchar Polski Centralnej

1. Arrachion Olsztyn
2. Black Horse MMA Łomża
3. Brawler Końskie
4. Grappling Team Mława
4. Dragon Fight Club Sochaczew
4. Fight Club Bytom

Klasyfikacja generalna – Akademickie Mistrzostwa Polski

1. Fight Club Bytom
2. Arrachion Olsztyn
3. Vera Fight Club
3. Armia Dęblin

Puchar Polski Centralnej

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kopera Łukasz(Vera Fight Club)
2. Żukowski Mateusz(JIUJUTSU TERLIK TEAM )
3. Mazurkiewicz Adam(Arrachion Olsztyn)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tasarz Przemysław(Boi Team)
2. Duński Patryk(Arrachion MMA Iława )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Matyszczak Dawid(Adrenalina Fight Częstochowa)
2. Nowak Kevin(Gracie Barra Łódź)
3. Bojanko Kamil(S4 Fight&CrossGym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Lozze Łukasz(Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Duraj Patryk(Cross Fight Radom)
3. Cichocki Paweł(Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Świerad Rafał(Bellator Warszawa)
2. Bednorz Jacek(MMA Wariors Zabrze )
3. Zatorski Marek(MMA Wariors Zabrze )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Smoliński Mateusz(MMA Wariors Zabrze )
2. Charkiewicz Tomasz (Black Horse MMA Łomża )
3. Barczewski Krzysztof(Academia Gorilla)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Słowikowski Dawid (Grappling Team Mława )
2. Kaczmarek Bartosz(Nastula Club)
3. Zieliński Michał(Gorilla Warszawa )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Siwiec Łukasz MSFG R(Marga SFG Radom )
2. Filpiak Wojtek(Cross Fight Radom)
3. Kania Adam(MMA Wariors Zabrze )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Blesiński Norbert(Skierniewicki Klub Karate Kyokushin)
2. Mikołajewski Oliwier(Arrachion Olsztyn)
3. Niedźwiecki Jarosław(Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Surdyn Patryk(Black Horse MMA Łomża )
2. Mospinek Dorian(Gracie Barra Łódź)
3. Tański Paweł(Brak klubu)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis(”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Kołakowski Jakub(Black Horse MMA Łomża )
3. Janus Bartosz(Brak klubu)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ziółko Mikołaj(Fightman)
2. Kozłowski Adrian(Black Horse MMA Łomża )
3. Makowski Kamil(Arrachion MMA Iława )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)
2. Walawski Piotr(Gracie Barra Łódź)
3. Szostak Jakub(”Shirokuma” MMA Suwałki )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Durka Daniel(Bellator Warszawa)
2. Karwowski Paweł(Arrachion Olsztyn)
3. Chrzanowski Daniel(Gladiator Ostrołęka )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mil Marcin(Arrachion Olsztyn)
2. Szmalec Dominik(Dragon starachowice)
3. Kowalski Dominik(Nastula Club)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wikłacz Jakub(Arrachion Olsztyn)
2. Unruh Kamil(Arrachion Olsztyn)
3. Koczorowski Mariusz(Alliance)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Sobczyński Dawid(Brawler Końskie)
2. Nowak Jacek(Alliance)
3. Kołecki Leszek(Alliance)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Ciaś Tomasz(Brawler Końskie)
2. Czarkowski Adrian(K. S. W. Włocławek )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Podskok Rafał(Grappling Team Mława )
2. Michalak Bartosz(Skierniewicki Klub Karate Kyokushin)
3. Sobiecki Witold(Cantrum Sportów Walki Płock)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Rachubka Michał (Black Horse MMA Łomża )
2. Wyrzykowski Witold(Grappling Team Mława )
3. Mochocki Piotr(Cross Fight Radom)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kosiarski Marcin(Dragon starachowice)
2. Dziekoński Dariusz(Fight Academy Ostrołęka)
3. Sikora Mateusz (Brawler Końskie)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kosicki Jakub(Alliance)
2. Potępa Kamil (LKSW Tajfun)
3. Skarus Tomasz(Brawler Końskie)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki)
2. Wiśniewska Joanna(”Shirokuma” MMA Suwałki )

Akademickie Mistrzostwa Polski

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club)
2. Dziubecki Daniel (Nastula Club)
3. Jabłoński Marcin (Arrachion Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin)
2. Nowak Paweł (Nastula Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Zabilski Robert (Jeet Kune Do Ozorków)
2. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Dyrka Adam (Fight Club Bytom .)
2. Głąb Mateusz (Wrox Gym)
3. Sulkowski Mateusz (Copacabana Warszawa)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn)
2. Turemka Marcin CW (Copacabana Warszawa)
3. Bogacki Gabriel (Cantrum Sportów Walki Płock)