ALMMA 56 Borzęcin

Puchar Polski Południowej MMA i BJJ

Termin i lokalizacja:

15. 03. 2014 r. (sobota)

Hala sportowa Borzęcin Górny, 32-825 Borzęcin

Klasyfikacja generalna

1. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
2. Fightman
3. Spartakus Rzeszów
4. Dybol Team Zabrze
5. Legion Team Tarnów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rogóż Patryk (Fightman)
2. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA)
2. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów)
3. Oskroba Jakub (Iron Dragon Mielec)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Chara Daniel (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Kamiński Sebastian (Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów)
3. Sermak Piotr (Grappling Kraków)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów)
2. Gorel Adrian (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
3. Pająk Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola)
2. Bielak Radosław (Spartakus Rzeszów)
3. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
2. Wójcik Piotr (Grappling Kraków)
3. Puchalski Grzegorz (Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Gąsior Sebastian (Shogun Mysłowice)
2. Ziółko Mikołaj (Fightman)
3. Robak Łukasz (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów)
2. Wojtowicz Szymon (Spartakus Rzeszów)
3. Pietras Piotr (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Uzarek Sergiusz (Gracie Barra Dąbrowa Górnicza )
2. Apostel Krzysztof (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mielczarski Łukasz (Wydra Gym)
2. Ryś Sebastian (Fightman)
3. Hirth Kamil (UKS Ronin )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Trytek Michał (Legion Team Tarnów)
2. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów)
3. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice)
3. Góral Łukasz FB (Fightman)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Sobałkowski Patryk (Wydra Gym)
3. Kot Sebastian (Brzozowski Klub Sportowy )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala)
3. Król Konrad (Szkoła Walki Drwala)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Warzecha Norbert (Fightman)
2. Mozdyniewicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Biłas Daniel (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
2. Potym Łukasz (Ryoku Dojo)
3. Buda Marcin (Ryoku Dojo)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Pakulak Łukasz (ANIMMALS)
2. Szmalec Maciej (Szkoła Walki Drwala)
3. Jankowski Mateusz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Kózka Joanna (Fightman)
2. Sajdutka Agnieszka (Spartakus Rzeszów)