ALMMA 55 Sochaczew

Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Termin i miejsce zawodów
01-02 marzec 2014
96-500 Sochaczew, ul.Olimpijska 3

Klasyfikacja generalna

1. Black Horse MMA Łomża
2. Puławy Koks Gym
3. MMA Team Tczew
4. Okniński Biała Podlaska
5. Fight Club Bytom

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom)
2. Kalenik Piotr (Okniński Białystok)
3. Pawłowski Majkel (Fight Team MMA Brodnica)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Żukowski Mateusz (JIUJUTSU TERLIK TEAM )
2. Rogóż Patryk (Fightman)
3. Kaszubowski Krystian (MMA Team Tczew)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Mierzejewski Mateusz (Fight Academy Ostrołęka)
2. Wojtalewicz Marcel (Gracie Barra Łódź)
3. Szelongiewicz Remigiusz (Ziomek Team)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Wysocki Krzysztof (Black Horse MMA Łomża )
2. Pogorzelski Brajan (Szogun Combat Club )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Klobuch Arkadiusz (MMA Team Tczew)
2. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn)
3. Skarzyński Damian (Kohorta Poznań)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Bielski Krystian (Grappling Team Mława )
2. Urbański Rafał (MMA Team Tczew)
3. Kotowicz Robert (Okniński Białystok)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Głodkowski Michał (Hunter MMA)
2. Kołcz Robert (Puławy Koks Gym)
3. Wilczewski Piotr (UKS WILK GRAJEWO )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin)
2. Bytniewski Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Bróździak Kacper (MMA Team Tczew)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Seroczyński Mateusz (MMA Team Tczew)
2. Mackało Grzegorz (Okniński Białystok)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża )
2. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód)
3. Juracki Piotr (MMA Team Tczew)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Kołakowski Jakub (Black Horse MMA Łomża )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kozłowski Adrian (Black Horse MMA Łomża )
2. Dobijański Sebastian (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Dąbkowski Hubert (UKS WILK GRAJEWO )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)
2. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź)
3. Zaniewicz Adrian (Okniński Team )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża )
2. Chrzanowski Daniel (Gladiator Ostrołęka )
3. Durka Daniel (Bellator Warszawa)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Semeniuk Patryk (Cross Fight Club )
2. Borczon Bartosz (Arrachion Nidzica )
3. Tokarski Adam (LL Team Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Ptasiński Robert (Dziki Wschód)
2. Krupniewski Łukasz (JIUJUTSU TERLIK TEAM )
3. Soldaev Adam (Warszawskie Centrum Atletyki)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Wiączek Maciej (LKSW Tajfun)
2. Bogacki Gabriel (Cantrum Sportów Walki Płock)
3. Śpiewak Damian (Dragon starachowice)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica)
2. Rygalski Mariusz (Okniński Biała Podlaska)
3. Sobiecki Witold (Cantrum Sportów Walki Płock)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Guzowski Adam (Gladiator Ostrołęka )
2. Charkiewicz Tomasz (Black Horse MMA Łomża )
3. Rachubka Michał (Black Horse MMA Łomża )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kosiarski Marcin (Dragon starachowice)
2. Kamiński Kamil CSW Płock (Cantrum Sportów Walki Płock) w
3. Kosiorek Dawid (Ludus Żuromin)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wawrzyniak Darek (Bone Breakers Zgierz )
2. Potocki Daniel (Puławy Koks Gym)
3. Dziedzicki Grzegorz (JIUJUTSU TERLIK TEAM )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa)
2. Fergińska Sylwia (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Zygmańska Zuzanna (Kohorta Poznań)