ALMMA 38 Sochaczew

Puchar Polski Centralnej

Termin i lokalizacja:

12 maja 2013 r.

Hala MOSiR ul. Olimpijska 3, 96 -500 Sochaczew

Klasyfikacja generalna

1. Dragon Fight Club Sochaczew
2. Drysdale Jiu Jitsu
3. Okniński Biała Podlaska
4. Puławy Koks Gym
5. Gracie Barra Łódź

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Pawlak Artur(Gracie Barra Łódź)
2. Kopera Łukasz(Vera Fight Club)
3. Dzierżawski Krzysztof(United Gym Aleksandrów Łódzki)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Grochowski Łukasz (Okniński Biała Podlaska)
2. Solarz Sebastian(Okniński Biała Podlaska)
3. Bibulatov Ikhvan(Okniński Team )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kopera Bartłomiej(Vera Fight Club)
2. Kosiński Piotr(Zenith Łódź)
3. Ambroziak Bartosz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)
3. Gryc Dawid(Szogun Combat Club )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Lozze Łukasz(Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Fryzowski Michał(Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Drzewiński Michał(Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Leśniak Kacper (Drysdale Jiu Jitsu)
2. Lemiech Dariusz(Ronin Ruda Śląska)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Dubiela Patryk(Drysdale Jiu Jitsu)
2. Kęsik Cezariusz(Cross Fight Radom)
3. Gawęda Patryk(Puławy Koks Gym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rajca Daniel(Fight Division Inowrocław )
2. Nowicki Arkadiusz(Gracie Barra Łódź)
3. Radzimirski Emil(Copacabana Warszawa)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wysocki Krzysztof(Black Horse MMA Łomża )
2. Tarłowski Patryk(Puławy Koks Gym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Nowak Kevin(Gracie Barra Łódź)
2. Shaipow Ibragim(ACT)
3. Zapiński Michał (Szogun Combat Club )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Świętek Mateusz(Ronin Ruda Śląska)
2. Różycki Bartosz(Bone Breakers Kutno)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Oleksiejczuk Michał(GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Trzmielak Michał (Drysdale Jiu Jitsu)
3. Szalast Kacper ACT(ACT Aquila Competition Team Warszawa)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Michaluk Marek (S4 Fight&CrossGym)
2. Lemiech Paweł(Ronin Ruda Śląska)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Erzanukaev Shamil(Okniński Team )
2. Czajkowski Alan(Cross Fight Radom)
3. Walawski Piotr(Gracie Barra Łódź)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Porębski Sebastian(Fightman)
2. Tomaszewski Mateusz (Fight Division Inowrocław )
3. Wojtyniak Łukasz (Vera Fight Club)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Surdyn Patryk(Black Horse MMA Łomża 
2. Pudełek Gabriel(Fightman)
3. Piątek Michał(Brak klubu)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Bątkowski Filip(Armia Dęblin)
2. Kpodonou Rafał(Vera Fight Club)
3. Juszkiewicz Patryk(Vera Fight Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Adriańczyk Tobiasz(Team 13 Bełchatów)
2. Ryba Michał (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Jakubic Waldemar(Puławy Koks Gym)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Hugues Piotr(S4 Fight&CrossGym)
2. Nowicki Artur(Gracie Barra Łódź)
3. Stępniewski Karol(Okniński Team )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Vardanyan Gevorg(Marky Mark)
2. Mioduszewski Mariusz(Okniński Łomża)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Wawer Wiola(Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki)
3. Stangreciak Paula(Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara(Fight Team Kraków )
2. Tkhorevska Olena(Okniński Biała Podlaska)
3. Kiljan Izabela(Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena(Okniński Biała Podlaska)
2. Domin Samanta (UKS Ronin )