ALMMA 39 Bochnia

Puchar Polski Południowej

Organizator:
Sekcja Sportów Walki Tomi-Sport Fight Club MMA Fightman Tomasz Knap

Termin i lokalizacja:

25-26.05.2013

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego
Pl. ks. Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team
2. Spartakus Team Zakopane
3. Fightman
4. Halny Nowy Sącz/Sekcja
5. Grappling Kraków

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Błeszyński Adrian (Sportowe Zagłębie )
2. Piątek Damian (Underground MMA Elbląg)
3. Czerski Tomasz (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kaczmarski Krzysztof (Berserkers Venganza Racibórz)
2. Zabłocki Mateusz (United Gym)
3. Siebierański Piotr (MMA Mielec)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Sasiński Marcin – GK (Grappling Kraków)
2. Świder Sebastian (Grappling Kraków)
3. Żygliński Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Fedyna Witold (BOI TEAM WROCŁAW )
2. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club)
3. Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Sypulski Marcin (Dybol Team Zabrze)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kalata Marcin (Spartakus Team Zakopane)
2. Sudoł Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola)
3. Matuła Marek (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Owczarz Jacek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Król Konrad (Szkoła Walki Drwala)
3. Seroka Paweł (Kudo Zamość)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Rozwadowski Karol (Szkoła Walki Drwala)
2. Zarzycki Marcin (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)
3. Gadomski Mateusz (Grappling Kraków)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów)
2. Suchecki Wojtek (Rio Grappling Club Oława )
3. Adamczyk Szymon (United Gym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Florek Tadeusz (Spartakus Team Zakopane)
2. Wojciechowski Kamil (Spartakus Team Zakopane)
3. Drwal Krzysztof (Szkoła Walki Drwala)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team )
2. Olszowski Łukasz (Spartakus Team Zakopane)
3. Kareta Dawid (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Podwilka Marek (Spartakus Team Zakopane)
2. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
3. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Słomka Kuba (Spartakus Team Zakopane)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Dziak Paweł (Fightman)
2. Stępiński Kamil (Grappling Kraków)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Stolarz Dawid (Fightman)
2. Wołoszyn Dariusz (Kaito Stalowa Wola)
3. Śmiałek Maciej (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kuchta Mateusz – DT (Dexters Team)
2. Zym Daniel (Fightman)
3. Witalis Jarosław (Halny Nowy Sącz/Sekcja )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tokarz Przemek (Octagon Team )
2. Legierski Mateusz – OT_C (Octagon Team )
3. Procek Michał (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów)
2. Porębski Sebastian (Fightman)
3. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman)
2. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team )
3. Lach Mateusz (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Jałowiecki Michał (Octagon Team )
2. Wróbel Krzysztof (Formma GYM Wadowice)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Murawski Michał (Octagon Team )
2. Brygoła Kornel (SPARTAN Myślenice )
3. Laskowski Mateusz (Spartakus Team Zakopane)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Pogorzelski Michał (Boi Team)
2. Zając Marcin (Szkoła Walki Drwala)
3. Młocek Sebastian (Formma GYM Wadowice)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Ptaśnik Arkadiusz (Halny Nowy Sącz/Sekcja )
2. Jeleń Mikołaj (Grappling Kraków)
3. Mazur Jarosław (Kudo Zamość)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Gąsior Ariel (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)
2. Łaskawski Kamil (Wydra Gym)
3. Jaszczurowski Dawid (Grappling Kraków)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 62 kg


2. Lanc Wacław (Octagon Team )
3. Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki)
2. Koloch Sonia (Kempo Bushido Ruda Śląska )
3. Stangreciak Paula (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Zygmunt Weronika (Szkoła Walki Drwala)
2. Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)
3. Kaczmarczyk Katarzyna (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Wardzińska Beata (Octagon Team )
2. Borowy Magda (Fightman)