ALMMA 37 Lublin

Grand Prix of Eastern Europe

Termin i lokalizacja:

28 kwietnia 2013 r.

Hala MOSiR

Al. Zygmuntowskie 4, Lublin

Klasyfikacja generalna

1. Okniński Biała Podlaska
1. Gladio
3. Puławy Koks Gym
4. Kaito Stalowa Wola
5. Rosomak Białystok

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Yasser Shawky (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Jurczuk Kamil (Rosomak Białystok)
2. Seroka Paweł (Kudo Zamość)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kraśko Andrzej (Okniński Biała Podlaska)
2. Kozłowski Hubert (Gladio)
3. Węgielski Adrian (Valetudo Chełm )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Solarz Sebastian (Okniński Biała Podlaska)
2. Bieniek Łukasz (Herkules Łęczna)
3. Bartosik Marcin (Eko Różanka Pankration Team)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kulig Łukasz (Lutadores Wrocław)
2. Bartoszewicz Michał (Okniński Biała Podlaska)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom)
2. Korycki Andrzej (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Gamla Piotr (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Sokólski Wojciech (Dziki Wschód)
2. Sanecki Rafał (Fenix Warszawa )
3. Mazur Adrian (Forma-gym Lublin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Soczyński Konrad (Gladio)
2. Solarz Maciej (Okniński Biała Podlaska)
3. Zdrójkowski Emil (Gladio)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Król Robert (Gladio)
2. Szewczyk Krystian (Eko Różanka Pankration Team)
3. Krasowski Piotr (Okniński Białystok)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Borchashvili Kemran (Gladio)
2. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola)
3. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Krogulec Adrian (The Pride of MMA)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Gamla Szymon (Gold Team Polska)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Akhmadov Shakh-Magomed (Okniński Team )
2. Sidor Michał (Gladio)
3. Krupa Wojciech (Głowno Fight Club)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Majgier Robert (Kaito Stalowa Wola)
2. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom)
3. Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Stepanyan Armen (ACT)
2. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów)
3. Włoszek Dawid (Okniński Biała Podlaska)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wójcik Kamil (Kaito Stalowa Wola)
2. Wojtczuk Mateusz (Gladio)
3. Ptasiński Robert (Dziki Wschód)