ALMMA 34 Rzeszów

Puchar Podkarpacia

Termin i lokalizacja

23 marca 2013 r.

Hala ROSiR Rzeszów

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów
2. LL Team Rzeszów
3. Kaito Stalowa Wola
4. Fightman
5. Grappling Kraków

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Rogóż Patryk(Fightman)
2. Gajewski Krzysztof(Spartakus Rzeszów)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rogóż Patryk(Fightman)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Sasiński Marcin – GK(Grappling Kraków)
2. Bunio Maciej(Karate Kyokushin Nowa Deba)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Laba Karol(Kaito Stalowa Wola)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Sudoł Bartłomiej(Kaito Stalowa Wola)
2. Kiszka Tomasz(GRACIE BARRA RZESZÓW)
3. Pelc Damian(LL Team Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Rzeszutek Tomasz(LL Team Rzeszów)
2. Szupernak Jakub(LL Team Rzeszów)
3. Hamułka Witold(LL Team Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Igielski Krzysztof(Grappling Kraków)
2. Rozwadowski Karol(Szkoła Walki Drwala)
3. Kluz Piotr(Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kudła Łukasz(Spartakus Rzeszów)
2. Lassota Rafał(Spartakus Rzeszów)
3. Kamiński Paweł(LL Team Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tokarski Adam(LL Team Rzeszów)
2. Dziadek Łukasz(Oświęcimski Klub MMA)
3. Kiper Artur(Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Węgrzynowski Krzysztof(Ryoku Dojo)
2. Bielak Radosław(Spartakus Rzeszów)
3. Surowaniec Wojciech(Kaito Stalowa Wola)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Miller Sylwester(Kaito Stalowa Wola)
2. Wójcik Piotr(Grappling Kraków)
3. Stochla Waldemar(Ryoku Dojo)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Gdowski Darek(Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Skreptan Mateusz(LL Team Rzeszów)
2. Kłeczek Michał(LL Team Rzeszów)
3. Kachno Przemysław(Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Lichończak Mikołaj(Spartakus Rzeszów)
2. Ryzner Kamil(Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)
3. Grabka Szymon(Copacabana)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kolman Patryk(Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)
2. Bielecki Damian(Gladio)
3. Bartyński Piotr(Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wójcik Kamil(Kaito Stalowa Wola)
2. Puchalski Grzegorz(Spartakus Rzeszów)
3. Karcz Krzysztof(Grappling Kraków)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara(Fight Team Kraków )
2. Kiljan Izabela(Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Kałuża Marta(Grappling Kraków)