ALMMA 33 Sochaczew

 

 

 

 

Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

Termin i lokalizacja

10 marca 2013 r.

Hala MOSiR ul. Olimpijska 30, 96-500 Sochaczew

 

Klasyfikacja generalna

1. Arrachion Olsztyn
2. Fightman
3. Puławy Koks Gym
4. Okniński Biała Podlaska
5. Okniński Łomża
6. Dragon Fight Club Sochaczew
 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Herbuś Łukasz (United Gym)
3. Matyjaszek Marcin (Puławy Koks Gym)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Tomasik Damian (United Gym)
2. Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn)
3. Świercz Adam (Kaito Stalowa Wola)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Piątkowski Szymon (GLKS Nadarzyn)
2. Łukomski Zbigniew (WSGK Kutno)
3. Ślepowroński Oskar (TNT Kobyłka)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rakowski Piotr (Legia Fight Club)
2. Rogóż Patryk (Fightman)
3. Skupień Damian (Vera Fight Club)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kowalewicz Jakub (Ziomek Team)
2. Krajewski Michał (Gracie Barra Łódź)
3. Hucało Jakub (Nastula Club)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club)
2. Forysiak Kamil (Copacabana Łódź )
3. Szmigielski Damian (Gracie Barra Łódź)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Bandrowski Marcin (Lutadores Opole)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Jankowski Piotr (Akad.Hol) (Akademia Holistyczna)
2. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Wiśniewski Adam Rocha Team (Rocha Team Poland)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Kopij Filip (Rio Grappling Wrocław)
2. Morawski Kamil (Lutadores Kluczbork)
3. Maciaszek Dawid – DFC (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom)
2. Fic Tomasz (Lutadores Kluczbork)
3. Różnicki Adrian (Gracie Barra Łódź)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Mazurkiewicz Adam (Arrachion Olsztyn)
2. Michalak Karol (Dziki Wschód)
3. Rajca Daniel (Fight Division Inowrocław )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wysocki Krzysztof (Black Horse MMA Łomża )
2. Jakubiec Tomasz (Bastion)
3. Kania Adam (MMA Wariors Zabrze )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Gryc Dawid (Szogun Combat Club )
2. Kołek Marcin (Akademia Holistyczna)
3. Seroczyński Mateusz (MMA Team Tczew)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Vardanyan Gevorg (Marky Mark)
2. Juracki Piotr (MMA Team Tczew)
3. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Karczmarczyk Adrian (Hunter MMA)
3. Ponder Tomasz (Berserkers Team Kętrzyn)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Jenek Kamil (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Wołodkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn)
2. Topa Benjamin (Arrachion Olsztyn)
3. Graczewski Paweł (Lao Mai Orzysz)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kiełek Paweł (Arrachion Olsztyn)
2. Kowalski Kacper (Gracie Barra Łódź)
3. Perka Dawid (United Gym)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mil Marcin (Arrachion Olsztyn)
2. Kurowski Jakub (Okniński Łomża)
3. Piątek Michał (Brak klubu)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Bieranowski Adrian (Arrachion Olsztyn)
2. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża )
3. Kęszycki Paweł (Berserkers Team Łódź)

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Włodarczyk Kornelia – BT (Boi Team)
2. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska)
2. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków )
3. Wawer Wiola (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków )
2. Kiljan Izabela (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska)
2. Borowy Magda (Fightman)