ALMMA 32 Żyrardów

Puchar Mazowsza

Termin i lokalizacja

9 lutego 2013 r.

Hala sportowa „Aqua” ul. Jodłowskiego 25/27, Zyrardów

Klasyfikacja generalna

1. Kaito Stalowa Wola
2. Arrachion Olsztyn
3. Okniński Biała Podlaska
4. LL Team Rzeszów
5. Fightman

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Kowalski Adam (Arrachion Olsztyn)
2. Nowak Patryk (Mataleo Team)
3. Czuba Sebastian (Berserkers Team Łódź)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Świderski Łukasz (Gracie Barra Łódź)
2. Ślepowroński Oskar (TNT Kobyłka)
3. Głowacki Piotr (Berserkers Team Łódź)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Celiński Paweł (Arrachion Olsztyn)
2. Rzepnicki Piotr (Emers Team)
3. Świgoń Mateusz (Wojownik Warszawa)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tatarek Mateusz (Spartakus Mielec)
2. Tokaj Adam (Hunter MMA)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club)
2. Dela Adrian (URSO Fight Club)

Formuła full contact (FC) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska)
2. Kałuża Marta (Grappling Kraków)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Skrobucha Mateusz (Kaito Stalowa Wola)
2. Borowski Łukasz (ELITARNI MMA TEAM )
3. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Wawrzyn Wojciech (Judo-MMA Suwałki)
2. Świercz Adam (Kaito Stalowa Wola)
3. Lewandowski Adam (TNT Kobyłka)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Żywalewski Łukasz (Arrachion Olsztyn)
2. Sobieszek Grzegorz (Academia Gorilla)
3. Nowocień Karol (Viet Boxing Poland)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów)
2. Sieczka Łukasz (Kaito Stalowa Wola)
3. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Borowski Miłosz (BOI TEAM WROCŁAW )
2. Krawczyk Piotr  (LL Team Rzeszów)
3. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola)
2. Rybak Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)
3. Błachnio Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala)
2. Szurgot Bartłomiej (Triumfator Łódź) w
3. Sobkowiak Mateusz (Brak klubu)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Korzenecki Mateusz Viet Boxing Poland (Viet Boxing Poland)
2. Świętek Mateusz (Ronin Ruda Śląska)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Kaczmarczyk Adrian (Hunter) (Hunter MMA)
2. Domin Dominik (Ronin Ruda Śląska)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Czubak Jacek (Marga SFG)
2. Świetliński Alan (The Pride of MMA)
3. Kamczyk Krzysztof (Ju-Jitsu Tygrys Team)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Wołodkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn)
2. Skreptan Mateusz (LL Team Rzeszów)
3. Niewęgłowski Bartłomiej (Wojownik Warszawa)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tokarski Adam (LL Team Rzeszów)
2. Mucha Michał (Gracie Barra Łódź)
3. Bereda Arek (Mataleo Team)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów)
2. Porębski Sebastian (Fightman)
3. Marczak Łukasz (Lao Mai Orzysz)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman)
2. Wójcik Kamil (Kaito Stalowa Wola)
3. Lodzik Jan (LKSW Tajfun)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska)
2. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska)
2. Kałuża Marta (Grappling Kraków)