Mistrzostwa Polski MMA 2012

TERMIN i MIEJSCE ZAWODÓW:
15-16 grudnia 2012
Hala Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego
ul. Grunwaldzka 33/35
Toruń

Klasyfikacja generalna

1. Fightman
2. Okniński Team
3. Arrachion Olsztyn
4. Silesian Cage Club
5. ACT
6. Lutadores Nysa
7. Gracie Barra Łódź

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Soboń Mateusz (RGC Extreme Fighters Wrocław)
2. Nyga Przemysław (Gameness Team)
3. Szmańda Tomasz (No Limits Janikowo)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Kapsa Łukasz (Silesian Cage Club)
2. Mroczek Artur (Okniński Team )
3. Bagiński Bogusław (Akademia Sarmatia Gdański)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Chyrek Bartosz (Mad Dogs Gdynia)
2. Pukalski-Pukała Paweł (BOI TEAM WROCŁAW )
3. Księżniak Konrad (Arrachion Nidzica )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Langer Alan (Silesian Cage Club)
2. Skibiński Daniel (MMA Ostrów Wielkopolski)
3. Pawlak Artur (Gracie Barra Łódź)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kowalewicz Jakub (Ziomek Team)
2. Grudniewski Patryk (Fighters Factory)
3. Kreft Jacek (Mad Dogs Gdynia)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Janicki Mariusz (Wrox Gym)
2. Mutaev Abumuslim (TNT Kobyłka)
3. Forysiak Kamil (Copacabana Łódź )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Stolarski Łukasz (Lutadores Nysa)
2. Baron Kamil SCC (Silesian Cage Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Opoński Marcin (Okniński Team )
2. Szewczyk Rafał (United Gym)
3. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Szmajda Łukasz (No Limit Toruń)
2. Skarzyński Damian (Kohorta Poznań)
3. Tarnowski Marcin (Lutadores Wrocław)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ewald Klemensd (MMA Team Tczew)
2. Muszyński Bartosz (Armia Polkowice)
3. Skibniewski Damian (Gracie Barra Łódź)
3. Jelonek Dominik (No Limits Janikowo)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Michalski Michał (Rio Grappling)
2. Iwanowski Mateusz (Okniński Biała Podlaska)
3. Browiec Przemysław (Okniński Team )
3. Świrydowicz Łukasz (Okniński Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Górecki Łukasz (Gracie Barra Toruń)
2. Bernard Jan (Nastula Club)
3. Kołoczek Paweł (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Dybski Mateusz (FightLab Wrocław)
2. Jaworski Marcin (Akademia Sarmatia Gdański)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Biniecki Adrian (Husria Włocławek)
2. Antoszewski Mateusz (Fighting Division Bydgoszcz)
3. Haczkiewicz Sylwester (RGC Extreme Fighters Wrocław)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Szaflarski Kevin (K1 Nowy Targ)
2. Szmyd Patryk (Extreme Fighters Wrocław)
3. Gurzanowski Darek (Gracie Barra Łódź)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Szczodrowski Piotr (Gracie Barra Łódź)
3. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Edelbiev Khazbi (ACT)
2. Wolski Mariusz (Arrachion Dobre Miasto)
3. Brandys Paweł (Oświęcimski Klub MMA)
3. Zając Jakub (Fighters Factory)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Topa Benjamin (Arrachion Olsztyn)
2. Pacholak Dominik (Mad Dogs Gdynia)
3. Michalski Sebastian (RGC Extreme Fighters Wrocław)
3. Murzyn Paweł (Okniński Team )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kołtoń Patryk Gracie(Gracie Barra Łódź)
2. Koziorzębski Kacper (Rio Grappling)
3. Czoska Sebastian (Gladio)
3. Lis Szymon (Arrachion Olsztyn)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Stepanyan Armen (ACT)
2. Nowak Dominik (Drysdale Jiu Jitsu)
3. Kiełek Paweł (Arrachion Olsztyn)
3. Mil Marcin (Arrachion Olsztyn)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman)
2. Łacek Michał OCT (Octagon Team )
3. Bieranowski Adrian (Arrachion Olsztyn)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Suchocki Przemysław (Okniński Team )
3. Gdowski Darek (Fightman)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Wesołowski Wojciech (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
2. Maciaszek Dawid – DFC (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Piątek Damian (Underground MMA Elbląg)
2. Ksepka Kamil (Okniński Team )
3. Ostrowski Michał (Berserkers Team Łódź)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Sopata Marcin (Lutadores Nysa)
2. Pawlik Mateusz (Fighter Lębork)
3. Kozłowski Hubert (Gladio)
3. Milanowski Paweł (Okniński Biała Podlaska)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Gajda Dawid (Drysdale Jiu Jitsu)
2. Wójcik Kamil (Kaito Stalowa Wola)
3. Orczykowski Daniel (Gameness Team)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Jabłoński Marcin (Arrachion Olsztyn)
2. Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
3. Kareta Dawid (Octagon Team )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Przybysz Sebastian (Fight Pit)
2. Bąk Patryk (Arkadia Kalisz)
3. Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków )
2. Borowy Magda (Fightman)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Borowy Magda (Fightman)
2. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa)
3. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska)
2. Wardzińska Beata  (Octagon Team )

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Borowy Magda (Fightman)
2. Bogowicz Magda (Lutadores Nysa)
3. Włodarczyk Kornelia – BT (Boi Team)