ALMMA 35 Wrocław

Puchar Polski Zachodniej MMA i BJJ

Termin i lokalizacja:

7 kwietnia 2013

Hala AWF przy ul. Paderewskiego 35 we Wrocławiu

Organizator: K.S. WROXGYM WROCŁAW TOMASZ SKÓRKOWSKI

Klasyfikacja generalna

1. BOI TEAM WROCŁAW
2. Fightman
3. Octagon Team
4. Lutadores Opole
5. Vera Fight Club

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Mliński Piotr (MMA Czarni Słupsk )
2. Kuliński Mateusz (MMA Czarni Słupsk )
3. Olesiuk Michał (Lutadores Opole)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Siudziński Michał (Muay-thai Jarocin )
2. Świątek Jakub (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Rosiński Adrian (Rio Grappling)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Drobina Dawid (Lutadores Opole)
2. Pukalski-Pukała Paweł (BOI TEAM WROCŁAW )
3. Miszkiewicz Rafał (Brak klubu)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kopera Łukasz (Vera Fight Club)
2. Michalski Michał (Rio Grappling)
3. Mosingiewicz Leszek (Rio Grappling)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club)
2. Szulakowski Grzegorz (MMASolo Namysłów )
3. Mosingiewicz Alexander (Rio Grappling Wrocław)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Bereźnicki Mateusz (Rio Grappling Mateusz Bubin )
2. Kulig Łukasz (Lutadores Wrocław)
3. Aleksiewicz Artur (Puncher Wrocław)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Stolarski Łukasz (Lutadores Nysa)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Borowski Łukasz (ELITARNI MMA TEAM )
2. Baran Tomasz (Rio Grappling Club Oława )
3. Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM )
3. Strzelczyk Paweł (Gym Fight )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Grabowski Przemysław (Forca Brava )
3. Fic Tomasz (Lutadores Kluczbork)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW )
2. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin)
3. Chrzan Wojciech (BOI TEAM Świdnica )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Dołgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW )
2. Jaskólski Mirosław (Streffa Fight Team Lubin)
3. Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team )
2. Siwek Bartek (Lutadores Nysa)
3. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kareta Dawid (Octagon Team )
2. Polityło Paweł (Rio Grappling Wrocław)
3. Baldy Roman (Lutadores Opole)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
2. Waluś Daniel (Octagon Team )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Błaszczyszyn Kamil (Valhalla)
2. Leszkiewicz Kordian (MMA Czarni Słupsk )
3. Kaczkowski Dawid (MMA Pleszew)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Widera Patryk (Wrox Gym)
2. Kubiak Jan (Forca Brava )
3. Karpiński Patryk (Sambo-combat)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Koziorzębski Kacper (Rio Grappling)
2. Jędrzejczak Marek (Boi Team)
3. Szałkiewicz Norbert (Copacabana Konin)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Jakuszewski Natan (Lutadores Opole)
2. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
3. Bartoszewicki Maksymilian (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman)
2. Nowak Arkadiusz (Puncher Wrocław)
3. Paprota Bartłomiej (Lutadores Kluczbork)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków )
2. Bogowicz Magda (Lutadores Nysa)
3. Gonzalez Sofia (Puncher Wrocław)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Borowy Magda (Fightman)